Головна Політакценти Місія ОБСЄ діє в інтересах Росії?

Місія ОБСЄ діє в інтересах Росії?

загруженноеМісія ОБСЄ, яка діє на теренах Луганщини, займає відверто антиукраїнську позицію. Це знаходить свій прояв у заявах місії стосовно подій в регіоні.
Зокрема, після обстрілу бойовиками Луганської ТЕС в м.Щастя в ЗМІ з’явилися заяви членів місії ОБСЄ, в яких йшлося про те, що вони стали свідками локального боєзіткнення між Збройними Силами України та батальоном “Айдар”, в результаті чого артснаряд потрапив у трансформатор ТЕС і вивів його з ладу.
Ця заява буда опублікована на сайті Схід.інфо 
Більше того, після мітингу НВФ, які підтримують так звану “ЛНР”, у Стаханові Луганської області представники ОБСЄ зустрілися з командиром донських козаків, після чого в ЗМІ з’явилася інформація про те, що незебаром до лав “ЛНР” ввіллються 12 тисяч козаків. Ця інформація не відповідає дійсності, оскільки такої кількості козаків на Сході України немає. Окрім того, треба відзначити, що загальна кількість членів НВФ на Донбасі налічує 15-20 тис. одиниць
Це не єдиний прецедент, коли ОБСЄ надавали недостовірну інформацію, досить згадати хоча б повідомлення про те, що в Луганську ОДА стірляли “некерованими ракетами з літака. 
І все це на тлі того, що саме Україна займалася визволенням представників місії, що перебували у полоні НВФ протягом двох місяців. Тобто ми можемо розглядати два варіанти пояснення таких дій організації – або це побоювання за своїх представників, або антиукраїнська політика місії в цілому
Зараз перевіряється інформація про те, що представник ОБСЄ знаходився на захопленому НВФ КПП “Ізварине” Луганської області, коли через цей пункт проходили танкові колони з Росії.
Цю інформацію частково підтвердив блогер-луганчанин, публікуючи враження про перетин кордону окупованих територій і Російської Федерації: “У главного здания, где веет гордый орел РФ, стоит большая, роскошная машина ОБСЕ. В ста-двухстах метрах от всего этого великолепия русские насыпали вдоль грунтовой дороги насыпь, поставили экскаватор, на виду и гонят на армейских грузовиках снабжение бандитам. Раз из машины ОБСЕ не видно – не считается”
Наразі опублікована інформація, що кількість представників цієї місії на Сході України буде збільшено до 80 чоловік. Чи є в цьому сенс, якщо наглядачі не помітили танкові колони?

Дмитро Снєгирьов

1 коментар

  1. Путин – масон, член ложи Розенкрейцеров (германских евреев), фамилия по маме Эпштейн, по папе Циновер. Меркель его покрывает и т.д.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here