Головна Політакценти Місцевих нардепів мало цікавить доля райцентрів

Місцевих нардепів мало цікавить доля райцентрів

Верховна Рада

Верховна РадаВчора народні обранці провалили голосування по зміні меж міста Бережани Тернопільської області. Прикметно, що серед авторів постанови не вказано прізвище жодного “місцевого” нардепа.
За це взялося четверо нардепів з різних фракцій, зокрема, Власенко Сергій Володимирович, Кудлаєнко Сергій Володимирович, Река Андрій Олександрович, Федорук Микола Трохимович .
Та й не густо місцевих обранців підтримали цю постанову, яку Верховна рада не може прийняти з початку року, Роман Заставний, Михайло Головко не голосував, Тарас Юрик — Утримався, Олег Барна, Володимир Соляр, Тарас Пастух, Микола Люшняк, Ігор Побер проголосували За, однак це не допомогло набрати постанові потрібну кількість голосів.
Ще у ківтні 2017 року Тернопільська обласна рада звернулась до Верховної Ради України з поданням про зміну і встановлення меж міста Бережани Тернопільської області.
Згідно облікових даних існуюча площа міста Бережани становить 579,3 гектара земель.
Проектом землеустрою щодо зміни і встановлення меж міста Бережани Тернопільської області пропонується збільшити територію міста на 1525,07 гектара земель, що знаходяться у віданні Бережанської міської ради, та затвердити територію міста Бережани загальною площею 2104,37 гектара.
Розширення території міста пропонується провести за рахунок забудованих земель комерційного призначення, земель промисловості, сільськогосподарського призначення та земель запасу.
Проект землеустрою щодо зміни меж міста Бережани розроблений ТОВ «Регіональний земельно-кадастровий центр «Галицькі землі» з урахуванням перспективи розвитку міста, фактичного стану землекористування та генерального плану забудови міста та отримав позитивний висновок державної експертизи землевпорядної документації № 471-14 від 30 квітня 2014 року Державного агентства земельних ресурсів України.
Доцільність включення земельних ділянок обґрунтовується необхідністю вирішення актуальних містобудівних питань, зокрема, формуванням резервів житлових та виробничих територій, розміщення комунальних об’єктів, рекреаційних територій, охорони пам’яток культурної спадщини, резервуванням територій для розміщення малих та середніх виробництв з метою залучення інвестицій у виробництво.
Питання про зміну меж міста Бережани погоджено відповідно до законодавства, розглянуто і схвалено Бережанською міською, Бережанською районною, Тернопільською обласною радами та Бережанською районною і Тернопільською обласною державними адміністраціями.
Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування підтримує подання Тернопільської обласної ради щодо зміни і встановлення меж міста Бережани Тернопільської області.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here