Головна Політакценти Муц має допомогти голові Кременецької РДА збільшувати надої?

Муц має допомогти голові Кременецької РДА збільшувати надої?

Хоптян Валентин

Хоптян ВалентинУ першому кварталі поточного року агропідприємствами Кременецького району не вироблено жодної тонни м’яса. І тільки одну тонну молока, про це після Колегії повідомив сайт За Збручем
Поголів’я великої рогатої худоби скоротилося на 79,2% до 44 голів (у тому числі 15 корів і 5 свиней). На 21,3% скорочено обсяги залучених інвестицій. За підсумками минулого року, на одну особу припадає лише 5 доларів США прямих інвестицій. При тому, що середньообласний показник становить 57,2 долара. Сума невиплаченої заробітної плати складає 143 тисячі гривень, рівень безробіття один із найвищих в області. Показник охоплення дітей позашкільною освітою теж один із найнижчих і складає 27% (при середньообласному 48%). Такі дані були озвучені на колегії облдержадміністрації за підсумками роботи господарського комплексу області у першому кварталі цього року.
Пояснень щодо такого вкрай плачевного стану Кременецького району губернатор області зажадав від голови РДА Ігоря Михальчука.
– Ти знову перший в останніх рядах. В травні місяці буде два роки, як ти працюєш. Зрозуміло, що ти був довіреною особою, гарно працював на виборах Президента. Можливо, знову потрібно йти якийсь штаб очолювати і працювати. Раз у тебе не виходить працювати керівником району, – запитав Валентин Хоптян.
Голова райдержадміністрації не погоджувався із цим, заперечував, що в районі є якась заборгованість, і намагався дати пояснення.
Михальчук: Шановний Валентине Антоновичу.
Хоптян: Який я тобі шановний, якщо ти все робиш, щоби було гірше?
Михальчук: Це не так. На сьогоднішній день заборгованість в районі відсутня. Ці дані застарілі.
Хоптян: А чого вони застарілі? Це дані за перший квартал на 1 квітня.
Михальчук: На сьогоднішній день заборгованість відсутня. І чого такі дані подані, то питання не до мене.
Хоптян: Ну давай я в Шумська буду питати, чого в тебе такі дані. Чи мені питати в Збаражі? Автанділ Мамієвич, чого у нього такі дані? Він каже, що питання не до нього. Можливо, ти йому допомагаєш?
Також губернатор намагався допитатися у голови Кременецької РДА, що він особисто за два роки «втягнув» у район. Ігор Михальчук повідомив, що найближчим часом розпочнеться будівництво заводу із виробництва субстрату для вирощування грибів. «За Збручем» розповідало про цей скандальний проект. Очільник Кременеччини і далі наполягає, що тут ніякої проблеми не існує. Мовляв, він відстоює інвестора, сільський голова населеного пункту, де планується будівництво, теж не проти.
Хоптян: А як це всі за, а люди проти?
Михальчук: Не люди проти, а частина тих людей і того десанту, яка була завезена з Тернополя і представлена, що це представники села. Я ж володію інформацією. Коли привозять в район на пікет 20 чоловік з села, а два мікроавтобуси з Тернополя, молодих хлопців з прапорами і називають це пікет селян.
Хоптян: Це хто привіз?
Михальчук: Партія «Свобода».
Хоптян: Ну то й треба заявляти, хто проти того, щоб економіка краю розвивалася, щоб створювалися робочі місця, була заробітна плата у людей, щоб йшли інвестиції. Про це чітко треба говорити. Не відмовчуватись, а йти до людей говорити правду. Хто політиканством займається, а хто думає за розвиток області, району, села.
Губернатор також порадив голові Кременецької райдержадміністрації шукати допомоги у кандидатів в народні депутати, котрі сьогодні їздять по району.
– Якщо це Орест Павлович, то хай він тобі допомагає. За два роки зміг тобі чимось допомогти? Мені Орест Павлович казав, що він дуже багато зробив для цього регіону. Я тільки за. Сідай, їдь з ним в Київ, до міністрів, до заступників міністрів. Не сиди. Говори на цю тему. Кажи: «Допоможіть мені. Я пасу задніх сьогодні», – порадив Валентин Хоптян.
Однак Ігор Михальчук і далі намагався переконати очільника області у зворотному.
– Тенденція міняється в кращу сторону. Тому я незгідний з цими цифрами і цієї довідкою. Я можу прозвітуватися по кожному пункту. Якщо в районі робиться, відкривається і залучаються інвестиції, – пояснював голова РДА.
Але із сказаного наостанок головою облдержадміністрації можна припустити, що висновки Валентин Хоптян уже зробив.
– Ти два роки працюєш. Давай ми тобі дамо якусь роботу тут в Тернополі. Підшукаємо якесь місце, щоб ти відчував якісь результати. Бо так не можна далі. Ти молода людина. Можливо, тебе зарано, не підготовленим туди направили. Можливо, ті, хто тебе туди направив, зробили помилку. А може тобі ведмежу послугу зробили. Немає результату. Тому визнати роботу незадовільною. Будемо інформувати Адміністрацію Президента, – резюмував губернатор.

Нагадаємо, що Михальчук є креатурою Муца, і з результатів сьогоднішньої колегії схоже, що Муцу округу не бачити як власних вух і Климнко з Хоптяном вже його “вибили”. Залишається змінити Михальчука, на лояльну до Валентина Антоновича людину.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here