Головна Політакценти «Ми не дозволимо закрити малокомплектні школи на Тернопільщині», – заявила Дар’я Проскурякова,...

«Ми не дозволимо закрити малокомплектні школи на Тернопільщині», – заявила Дар’я Проскурякова, перший номер у списку «ОПЗЖ» в обласну раду

На початку 2020 року чиновники заявили про 120 шкіл на території Тернопільської області, які є малокомплектними та підлягають закриттю.

За словами Дар’ї Михайлівни Проскурякової, яка очолює список кандидатів в депутати у Тернопільську обласну раду від Тернопільської регіональної організації «Опозиційна платформа – За життя», малокомплектні школи потрібні зберегти.

«Якщо у населеному пункті уже немає школи то і немає життя там, – відзначила Даря Проскурякова. – Тому йдучи на вибори, одним із пунктів своєї програми я бачу збереження у селах Тернопільщини малокомплектних шкіл».

Дар’я Проскурякова бачить вихід з цієї ситуації шляхом фінансування таких освітніх закладів та збереження їх роботи будь-якою ціною.

«Найлегше закрити школу, а в даному випадку я бачу варіанти як зберегти освітні заклади – це фінансування або ж за рахунок місцевого, або районного чи обласного бюджетів, – відзначає Дар’я Проскурякова. – Діти у невеличких селах заслуговують на отримання якісних освітніх послуг у своїй рідній школі».