Головна Політакценти Михайло Головко: «Впровадження тренувальних та приватних польотів стане початком розвитку аеропорту «Тернопіль»

Михайло Головко: «Впровадження тренувальних та приватних польотів стане початком розвитку аеропорту «Тернопіль»


На цьому наголосив голова Тернопільської обласної ради під час обговорення перспектив розвитку малої авіації на базі тернопільського аеропорту з першим заступником Володимиром Болєщуком та Артемом Пуківським – головою ГО «Аероклуб Тернопіль».
– Ми з пілотами Тернопільщини створили аероклуб, до якого належить більше десяти осіб. Спершу тренувались на нашому летовищі, але згодом аеропорт втратив сертифікати. Базуємось тепер на приватній ділянці, – зазначив Артем Пуківський.
Він також наголосив на тому, що для розвитку клубу потрібна більша злітна смуга, яка сьогодні є лише в аеропорту.
Керівники області розглянули подані пропозиції, окреслили план дій та запевнили, що сприятимуть відновленню діяльності аероклубу на тернопільському летовищі.
– Розвиток авіації у Тернополі – одне з наших першочергових завдань, тому співпраця з професіоналами цієї сфери є для нас дуже важливою. Можливо, саме впровадження тренувальних та приватних польотів стане початком розвитку аеропорту «Тернопіль» до летовища міжнародного рівня,   зазначив голова обласної ради Михайло Головко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here