Головна Політакценти Лановеччину очолив Юліан Сірант

Лановеччину очолив Юліан Сірант

44Сучасні умови вимагають від керівників максимальної зосередженості та організації ефективної співпраці, наголосив Степан Барна 4 травня під час представлення громаді Лановеччини нового голови РДА Юліана Сіранта.
«Сьогодні кожен керівник повинен усвідомлювати свою відповідальність перед бійцями, які захищають країну на Сході, а також перед їхніми сім’ями, – зазначив очільник області. – Без виконання мобілізаційних планів ми не забезпечимо демобілізованим військовослужбовцям заслуженого відпочинку. Тому особливу увагу слід звернути на роботу медичних комісій. Корупція у сфері охорони здоров’я, як і в усіх інших сферах, є неприпустимою і має бути покараною».

Степан Барна висловив подяку усім волонтерам краю, які підтримують бійців, а також будівельникам, які долучились до зведення фортифікаційних споруд на Сході країни.
ВІдтак, голова ОДА зачитав розпорядження Президента України про призначення на посаду голови Лановецької райдержадміністрації Юліана Сіранта та окреслив чіткі завдання, поставлені перед новим очільником Лановеччини.

«Ми повинні відновити роботу цукрового заводу в районі, – продовжив Степан Барна. – Також максимально легалізувати бізнес. Як відомо, в області тільки 10% усіх кар’єрів працює легально. Це є неприпустимим. Ми повинні забезпечити ефективне використання потенціалу області».

Питання, які будуть вирішені найближчим часом у районі – це реконструкція каналізаційної насосної станції у Ланівцях, а також реконструкція даху районної комунальної установи «Меморіальний комплекс-музей «Молотківська трагедія», що у селі Молотків, додав Степан Барна.

Новопризначений голова РДА подякував за довіру та запевнив, що готовий працювати для розвитку свого краю.
«Я переконаний, що об’єднавши зусилля та налагодивши ефективну співпрацю, ми зможемо підняти рівень життя району. Будемо боротись як з ворогом на Сході, так з внутрішнім ворогом – корупціонером. Метою нашої роботи є поідняття рівня життя Лановецького краю, я буду прикладати усіх зусиль для її досягнення», – зазначив Юліан Сірант.

Очільник області Степан Барна також додав, що важливим моментом є налагодження співпраці райдержадміністрацій із районними радами.
«Настав час єднання. Ми, незалежно від партійної приналежності, повинні нести спільну відповідальність», – констатував Степан Барна.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here