Головна Політакценти «Корупцію побороти може тільки активність людей» – Ігор Вонс

«Корупцію побороти може тільки активність людей» – Ігор Вонс

3 (2) (1)Жодна санкція, затримання чи навіть покарання за хабарництво і корупційні діяння не матимуть ефекту, доки самі громадяни не почнуть жити за чесними правилами. Про це заявляє голова Центру Антикорупції Ігор Вонс.

«Допомогти можна тільки тому, хто і сам згоден активно діяти. На словах усі проти корупції: надходить чимало скарг від людей, але коли доходить до справи, то вести відкриту боротьбу готові одиниці», – зазначає Ігор Вонс.

На його переконання, важливо усвідомити, що боротьба з корупцією не має перетворюватися на «клуб анонімів» – від цього реального результату не буде.

«Навіть до нас на гарячу лінію надходять дзвінки, приходять люди на прийом: розповідають про проблему. Але коли говоримо: «Гаразд, наша мобільна група готова виїхати до вас просто зараз: підемо разом до вашого начальника, до головного лікаря, до керівника підприємства тощо» – найчастіше відмовляються. Це свідчить про тотальний страх і розчарування людей. І це великий біль нашого суспільства», –  говорить Ігор Вонс.

Разом з тим голова Центру Антикорупції впевнений, що тернопільська громада зуміє організуватися і вдало впорається з найгострішими викликами сьогодення.

«Своїм мовчанням, пасивністю ми тільки заохочуємо корупцію. Отже, усім нам зараз важливо навчитися говорити правду, а не робити за звичкою вигляд, що не помічаємо існуючих проблем – треба не вводити в оману самих себе. Важливо набратися терпіння, усвідомити, що шлях до змін не простий. Але треба рішуче прийняти рішення змінитися. І головне – діяти», – вважає Ігор Вонс.

 

Він нагадав, що в Центрі Антикорупції можна отримати безкоштовні консультації юриста, а також експерта з питань субсидій. Крім того, публічного розголосу проблемі допомагають надати тернопільські журналісти, з якими співпрацює Центр Антикорупції.

 

Центр Антикорупції знаходиться по вул. І. Франка, 11; «гаряча лінія»: 0-800-50-94-50.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here