Головна Політакценти Конкуренція в партії Тягнибока

Конкуренція в партії Тягнибока

Тягнибок Іллєнко
Тягнибок Іллєнко
Фото Олени Білозерської

З наближенням виборів поступово стають відомими широкому загалу міжпартійні і внутрішньопартійні сварки як в опозиційному, так і в провладному таборі. Ми вже писали про кілька груп впливу у ВО «Батьківщина» і, схоже, що подібна доля спіткала і ВО «Свобода», повідомляє DailyUA

У цій партії починають вимальовуватися два центри впливу. За одним стоїть Олег Тягнибок , а за іншим – голова київської міської організації Андрій Ільєнко. Зростання рейтингу і популярності Ільєнка не на жарт почало турбувати Тягнибока, який хоче залишитися єдиним і незаперечним авторитетом.

Як розповідають рядові «свободівці», між обома колишніми друзями перманентно відбуваються конфлікти. При чому, інтелектуал Ільєнко скрізь наголошує, що не буде миритися з авторитаризмом Тягнибока. Останнім часом лідер ВО «Свобода» намагається все вирішувати сам, сам формує список на вибори, сам шукає партнерів, сам розподіляє кошти. Цікаво, що Тягнибок не включив Ільєнка до першої п’ятірки виборчого списку.

Особливо обурило Ільєнка те, що Тягнибок просто почав продавати регіональні організації. Зокрема, подейкують, що начебто Сумський осередок партії він запропонував колишньому директору парламенту, який збирається балотуватися в цій області. За певну винагороду відомий екс-депутат отримав право користуватиметься потенціалом сумського осередку, чим дуже невдоволені рядові партійці. Вони стверджують, що не продавалися в партійне рабство, і не приховують, що серед них зростає кількість прихильників Ільєнка: він молодий, цікавий, освічений і не корумпований.

А тим часом сам Тягнибок, який вже не вірить в перспективи ВО «Свобода» в Центральній Україні, розпочав торгівлю з «Батьківщиною» і «Фронтом змін» на своїх традиційних територіях: у Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській областях. При чому інформацію про ці переговори він намагається давати в пресу. В розмовах з журналістами члени ВО «Свобода» ніби ненароком обмовляються про спільні дії з «Батьківщиною» і «Фронтом змін». Нагадаємо, що лідер «ФЗ» Арсеній Яценюк всіляко відхрещується від співпраці за «Свободою».

А загалом, замість того, щоб думати про людей, лідери опозиції продовжують товктися на своєму вузькому електоральному полі і підставляти один одному ніжки. І, за прогнозами експертів, чим ближче до виборів, тим буде більше інтриг і бруду між цими політичними силами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here