Головна Новини Комуністи хотіли позбавити мандата нашого земляка Каськіва

Комуністи хотіли позбавити мандата нашого земляка Каськіва

Комуністи не змогли відібрати у Каськіва мандат. Фракція Компартії в парламенті вимагає припинити повноваження депутата НУ-НС Владислава Каськіва через перебування його на державній посаді.
“Я б хотів звернути Вашу увагу на те, що тривалий час Верховна Рада України порушує Конституцію тим, що не зняла повноваження з Владислава Каськіва. Я вважаю, що подібне неприпустимо. Він давно вже за указом Президента займає державну посаду і це, відповідно до Конституції, грубе порушення”, – сказав лідер фракції КПУ Петро Симоненко на засіданні парламенту в четвер, звертаючись до голови Верховної Ради Володимира Литвина.
Симоненко зазначив, що необхідно негайно внести постанову про припинення повноважень Каськіва та “поставити крапку в цьому питанні”.
У свою чергу, народний депутат України (фракція Партії регіонів) Володимир Макеєнко повідомив про те, що очолюваний ним Регламентний комітет на своєму засіданні розглядав це питання, і всі члени комітету одноголосно проголосували за ухвалення рішення про дострокове припинення повноважень Каськіва.
Водночас, Макеєнко повідомив, що Каськів не подавав заяви про складання з себе депутатських повноважень, і тому Регламентний комітет звернувся до Литвина з пропозицією скерувати заяву до суду для того, щоб депутатські повноваження Каськіва були припинені за рішенням суду. “Суд розглянув це питання і прийняв рішення на користь народного депутата Владислава Каськіва”, – резюмував Макеєнко.
Як повідомлялося, 4 серпня 2010 року Владислав Каськів очолив робочу групу Комітету економічних реформ з національних проектів, а 23 грудня – Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами (Укрнацпроект), на посаді голови якого перебуває донині.
У квітні Вищий адміністративний суд відмовився достроково позбавити Каськіва повноважень депутата Верховної Ради.
За матерiалами: Інтерфакс-Україна

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here