Головна Політакценти Комуністичній партії – Нюрнберський трибунал

Комуністичній партії – Нюрнберський трибунал

Сьогодні відбулося покладання квітів та жалобна панахиди присвяченої жертвам сталінських і гітлерських репресій. Під час мітингу голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда заявив:

“Події другої Світової – чи не найтрагічніші події в історії людства. І винуватцями їх цілком однаково є, як нацистська Німеччина, так і більшовицький Совецький Союз. Криваві жнива війни, яку розв’язали Гітлер і Сталін, налічують десятки мільйонів жертв. Обидва диктатори заради примари світового панування нищили народи. Тож обурює той факт, що деякі політичні сили заради  своїх вузько партійних інтересів намагаються переписати історію, стерти в народній пам’яті навіть слід від кривавих рік, пролитих в Україні комуністичним режимом, а червоні полотнища, під якими діялись ці жахливі злочини проти нації,проти людства підняти над нашими головами, домівками – знову зробити державними символами”.

Також очільник Тернопільської обласної ради закликав розглядати комуністів як поплічників сталінського режиму, та зауважив наступне:  “Ми добре усвідомлюємо – Гітлер та Сталін створили режими масового вбивства. Тому і вони, і їх поплічники у кривавих справах, нинішні послідовники мають розглядатись як злочинці перед людством. А комуністична партія має отримати свій Нюрнберзький трибунал. Нині ж  схилімо голови перед пам’яттю загиблих, вклонімося тим, хто дожив до нинішнього дня, рівняймось на наших героїв”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here