Головна Політакценти Команду “рогатих”, замінили на “добрі яйця” і любителя гаджетів

Команду “рогатих”, замінили на “добрі яйця” і любителя гаджетів

Після розколу в обласній організації «Фронту Змін» патриції-засновники тернопільського осередку пішли до теперішнього очільника Романа заставного у жорстку та непримиренну опозицію. Опозиційний Петро Гринчишин тепер працює у дуеті зі своїм однодумцем Андрієм Масюхом, вмостившись у кріслі затупника керівника КП «Тернопільміськелектротранс», який городяни називають – тролейбусним депо, пише http://elektorat.te.ua

Тепер точно зрозуміло, що Петру Гринчишину, ні за яких обставин, не доручать керувати виборчою кампанією Фронту Змін. У колах наближених до Романа Йосиповича стверджують, що у авангарді його кампанії стоятиме, палкий прихильник Стіва Джобса – Степан Барна. Мабуть, з великою долею вірогідності, на пункті головнокомандувача, ми не зможемо побачити таких депутатів тернопільської міської ради, як Володимир Кузьма та Андрій Мастюх.

Тепер стара-нова команда, у складі екс-директора КП «Тернопільміськсвітло»Юрія Козіцького, а зараз начальника управління розвитку інфраструктури ТОДА та екс-заступника мера з питань будівництва Володимира Дідича, буде перейматися виборчими перспективами Романа Заставного.

1 коментар

  1. А хіба є партія “фронт Змін”? Одні за мандатами построїлися і перейшли в БЮТ, другі втікли до Свободи. А в Заставного насправді команда – пшик. Двоє Дідич і Козіцький служать регіонам – працюють у владі. Залишиться лише Барна і Юрики коли Заставний провалить все і втіче до Києва.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here