Головна Політакценти Команда Порошенка йде на вибори щоб провести антитерористичну операцію в Верховній раді

Команда Порошенка йде на вибори щоб провести антитерористичну операцію в Верховній раді

komanda poroshenkaСьогодні, 6 жовтня відбулася офіційна презентація команди блоку Петра Порошенка на Тернопільщині. Серед тернополян які балотуються до парламенту в прохідній частині пропрезидентського списку є три представники Чортківщини – Степан та Олег Барни та Юрій Стець, Теребовлянщину представляє підприємець-аграрій Микола Люшняк, Зборівщину – Тарас Юрик, місто Тернопіль – Ігор Побер.
У команді  Порошенка на Тернопільщині є представники бізнесу, освіти, сільського господарства які є фахівцями у цих галузях і знають як їх реформувати. За словами керівника виборчого штабу Блоку Петра Порошенка на Тернопільщині Степана Барни ця команда іде в парламент щоб провести там антитерористичну операцію і видворити всіх сепаратистів і п’яту колону Москви, адже цей парламент важко назвати проукраїнським.

Що буде робити команда Порошенка із Тернопільщинини.
1.Люстрація (викоріненення корупції)
2.Реформа ЗСУ
3.Виконання стратегії 2020 (вступ України в ЄС)

“Ми сьогодні бачимо, що агресор зміцнив думку українського народу про те що ми хочемо бути незалежними, вільними, і ми хочемо йти європейським шляхом. Тому буде багато реформ, багато змін але для цього ми повинні обрати проукраїнський парламент, який буде працювати для людей” – вважає Микола Люшняк кандидат по 166 виборчому окрузі.
“Я йду в парламент в першу чергу для того щоб реалізувати ті реформи які вже напрацьовані президентською командою. Всі ми розуміємо, що перебуваємо в надзвичайно складній економічній ситуації, в дуже складній ситуації впринципі – агресор наступає, ворог наступає в країні є багато складних економічних моментів, тому зараз має бути сформована команда яка зможе реалізувати 60 реформ розпочавши з 60-ти ключових, особливо це стосується реформування підприємництва. Реформа яка має привести до того що Україна має бути в числі 20-ти країн з найшвидшими можливостями для створення підприємництва.усунути перешкоди для ведення бізнесу (чиновницькі, бюрократичні) дати можливість розвиватися бізнесу” резюмував Тарас Юрик, кандидат в народні депутати від Блоку Петра Порошенка по 165 виборчому окрузі.

 «Якщо позбутися корумпованих чиновників можна державний бюджет збільшити в два рази, а якщо при владі ще будуть мудрі люди то за чотири ми зможемо догнати і перегнати Польщу. Основна діяльність нашої команди у парламенті має полягати в завершенні адміністартивної реформи, яка має підняти громади на той правовий рівень,  який передбачений Конституцією України. Тобто самостійність не на папері, а самостійність дійсна. Виховання патріотично налаштованих офіцерів є основою реформи Збройних сил України», розповів про таке своє бачення роботи у параламентській команді Порошенка Олег Барна, кандидат в депутати по 167 виборчому окрузі.

1 коментар

  1. Я в шоці від Юрика, сам зі Збаража, побував як той птаха перелітний у партіях, а тепер йде по Зборові. Минулий раз йшов по списку Батьківщини і мав служити Тимошенко, а тепер буде реалізовувати призеденські реформи??? Як моя баба казала – перешиванець!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here