Головна Політакценти Кличко заявив про негативне ставлення до героїв УПА

Кличко заявив про негативне ставлення до героїв УПА

Кличко

КличкоЛідер партії “УДАР” (Український демократичний альянс за реформи) Віталій Кличко вважає, що крапку в питанні «прирівнювання» ветеранів Великої Вітчизняної війни і воїнів УПА повинна поставити історія.

Про це він заявив в авторській програмі ведучого Володимира Познера в ефірі російського Першого каналу, повідомляє lb.ua. Між тим, відповідаючи на уточнююче питання Познера, Кличко зазначив, що «якщо людина одягнув форму СС, тобто чітке … – Він пофарбував себе в ті кольори, в які він пофарбував себе».

«Я чітко розумію, що ті прояви, ті люди, які підтримували нацизм, фашизм особисто у мене викликають лише негативні емоції, і ніколи таких людей я не захищав і не збираюся цього робити», – підкреслив Кличко в ефірі.

При цьому Кличко відповів, що завжди цікавився політикою і знав, чим буде займатися, хоча шлях до неї був поступовим і не все виходило відразу. Він також звинуватив Юлію Тимошенко в тому, що БЮТ під час останніх виборів мера міста Києва висунув свою кандидатуру, що допомогло «розтягнути голоси» та привести до влади Леоніда Черновецького.

2 КОМЕНТАРІ

  1. шовби ти Віталік на рінг кулаками махать. нинада лізти в то в чом нипанімаєш нихріна.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here