Кличко заявив про негативне ставлення до героїв УПА
КличкоЛідер партії “УДАР” (Український демократичний альянс за реформи) Віталій Кличко вважає, що крапку в питанні «прирівнювання» ветеранів Великої Вітчизняної війни і воїнів УПА повинна поставити історія.
Про це він заявив в авторській програмі ведучого Володимира Познера в ефірі російського Першого каналу, повідомляє lb.ua. Між тим, відповідаючи на уточнююче питання Познера, Кличко зазначив, що «якщо людина одягнув форму СС, тобто чітке … – Він пофарбував себе в ті кольори, в які він пофарбував себе».

«Я чітко розумію, що ті прояви, ті люди, які підтримували нацизм, фашизм особисто у мене викликають лише негативні емоції, і ніколи таких людей я не захищав і не збираюся цього робити», – підкреслив Кличко в ефірі.

При цьому Кличко відповів, що завжди цікавився політикою і знав, чим буде займатися, хоча шлях до неї був поступовим і не все виходило відразу. Він також звинуватив Юлію Тимошенко в тому, що БЮТ під час останніх виборів мера міста Києва висунув свою кандидатуру, що допомогло «розтягнути голоси» та привести до влади Леоніда Черновецького.
Категорії: Політакценти

Теги: ,

2 коментарів

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: