Головна Політакценти Каськів став ідейним натхненником АнтиЄвроМайдану – джерело

Каськів став ідейним натхненником АнтиЄвроМайдану – джерело

КаськівВже майже тиждень на противагу Євромайдану створюється АнтиЄвромайдан який дислокується в Маріїнському парку, на який привозять бюджетників і чиновників ОДА, зокрема і Тернополя. І за цим всім стоїть, уродженець Скала Подільської Владислав Каськів, який має колосальний досвід роботи із Майданами, ще з 2004 коли він очолив і фактично створив Громадянську кампанію ПОРА.

«Владислав Каськів, один з організаторів Громадянської кампанії ПОРА у 2004-му році очолив штаб з протидії Євромайдану. Про це мені розповіла людина, що продовжує працювати з Каськівим після його переходу на роботу до Віктора Януковича, не знаю які мотиви, можливо сумління… Штаб з протидії ЄвроМайдану підпорядковується на пряму Андрію Клюєву, він же забезпечує ресурну підтримку діяльності. Структура вже працює близько тижня і зосереджується переважно на інформаційному та креативному напрямках + ненасильницькі заходи. Силовими питаннями займаються інші підрозділи. Найближчим часом у планах штабу створення студенстської організації яка б виступила проти насильства та радикалізму в політиці і по факту мала б тролити Євромайдан. Студенти працюватимуть через посередників, а тому можуть і не знати своїх справжніх натхненників. Прикро, що так, але тотальна більшість активістів ПОРИ сьогодні знову на Майдані, знову проти Януковича» – повідомляє Andriy Yusov

1 коментар

  1. Та цей “ушльопок” продав всю нашу ідею, натхнення, роботу, старання, прагнення до кращої держави, прагнення змін внаслідок просування молоді в політику за своє *обане одне місце в ВР!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here