Головна Політакценти Кайда хоче щоб його справу продовжив наступний склад ВР

Кайда хоче щоб його справу продовжив наступний склад ВР

kaydaВерховною Радою 7-го скликання було створено дві слідчі комісії – з питань розслідування трагедії під Іловайськом та використання бюджетних і благодійних коштів на армію.

Результатом роботи першої комісії стало викриття численних помилок і прорахунків вищого керівництва Міноборони України та Генерального штабу ЗСУ, що спричинило величезні втрати українців під Іловайськом, яких можна було б уникнути (про це у попередньому звіті ТСК http://www.pravda.com.ua/articles/2014/10/20/7041381/).

Висновки другої комісії, в якій працював народний депутат України від ВО «Свобода» Олексій Кайда, містять дані щодо зволікання силовими відомствами з використанням коштів для забезпечення військовиків, а особливо – прикордонною службою. Хоча жодних об’єктивних причин для затягування слідча комісія не виявила (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=52176).

«Так, Президент вже звільнив керівника Держприкордонслужби, змінили міністра оборони, але щось не чути про гучні справи щодо покарання винних. Невже знову все хочуть повісити на рядових та молодший комсклад?!
Усі матеріали є в звітах слідчих комісій. Хотілося б, щоб парламент нового складу не розпочав свою роботу з замовчування цих фактів, а продовжив і довів до логічного завершення резонансні справи. Це і буде одним із тестів на бажання провести докорінні зміни в державі», – зазначив народний депутат Олексій Кайда.

 

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here