Головна Політакценти Кайда озвучив ім’я наступника?

Кайда озвучив ім’я наступника?

Хто буде головою Тернопільської облради після Олексія Кайди досі залишається інтригою. Прізвище цього таємничого чоловіка новоспечений народний депутат Кайда вголос називати не хоче. Єдине, в чому переконаний він, наступником його буде стовідсотково «свободівець», повідомляє ІНТБ 

Олексій Кайда, голова Тернопільської обласної ради: «це буде «свободівець». Я вам ще раз кажу, це буде член Всеукраїнського об’єднання «Свобода», депутат тернопільської обласної ради, людина, яка себе зарекомендувала з найкращої сторони»

Загалом Кайда задоволений результатами голосування в Тернополі та області. Сьогодні лише потрібно, щоб на тринадцяти скандальних округах визнали опозицію переможцем. Відтак й парламент запрацює по-іншому.

Олексій Кайда, голова Тернопільської обласної ради: «святкувати перемогу зарано, тим більше, що в тринадцяти округах точиться боротьба, опозиція вимагає власне визнання результатів, визнання переможців, представників опозиції, бо воно так і є»

Боротиметься в стінах парламенту «свободівець» за розвиток спорту. Важливо, щоб у стінах Верховної Ради опозицію підтримували «ударівці». На позафракційних, так званих самовисуванців, Кайда не надіється.

Олексій Кайда, голова Тернопільської обласної ради: «яка з ними робота, ну ви ж знаєте, хто був в самовисуванцях-самозванцях, були представники, узгоджені кандидати від «Свободи» і опозиції, плюс там ще «УДАР», всі решта, ви знаєте від кого йшли, яка з ними робота, з ними робота вже була проведена ще до виборів і то не нами»

Скинути з міністерського крісла головного освітянина Дмитра Табачника, зменшити кількість податків для підприємців, створити робочі місця – це те, з чим прийдуть опозиціонери у парламент. План дій Об’єднаної опозиції «Батьківщина» та «Свободи є в програмах».

Олексій Кайда, голова Тернопільської обласної ради: «по тих питаннях, які в нас будуть збігатися, ми будемо спільно голосувати однозначно, а ті, які не дійшли згоди, будемо сідати, ці питання узгоджувати»

Житиме Олексій Петрович в столиці, у подарованій державою квартирі. В Тернополі залишає за собою орендовані квадратні метри. Помічників з файного міста у Київ з собою не братиме. Користуватиметься послугами тамтешніх спеціалістів.

Олексій Кайда, голова Тернопільської обласної ради: «ті тернопільські, які працювали тут зі мною під час виборчої кампанії, тут будуть, а в Києві, напевно, скоріш за все будемо київських брати»

А загалом Олексій Петрович пообіцяв не цуратись журналістів і розповідати, що виконано, а що так і залишиться лише у задумах.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here