Кайда озвучив ім’я наступника?
Хто буде головою Тернопільської облради після Олексія Кайди досі залишається інтригою. Прізвище цього таємничого чоловіка новоспечений народний депутат Кайда вголос називати не хоче. Єдине, в чому переконаний він, наступником його буде стовідсотково «свободівець», повідомляє ІНТБ 
Олексій Кайда, голова Тернопільської обласної ради: «це буде «свободівець». Я вам ще раз кажу, це буде член Всеукраїнського об’єднання «Свобода», депутат тернопільської обласної ради, людина, яка себе зарекомендувала з найкращої сторони»

Загалом Кайда задоволений результатами голосування в Тернополі та області. Сьогодні лише потрібно, щоб на тринадцяти скандальних округах визнали опозицію переможцем. Відтак й парламент запрацює по-іншому.

Олексій Кайда, голова Тернопільської обласної ради: «святкувати перемогу зарано, тим більше, що в тринадцяти округах точиться боротьба, опозиція вимагає власне визнання результатів, визнання переможців, представників опозиції, бо воно так і є»

Боротиметься в стінах парламенту «свободівець» за розвиток спорту. Важливо, щоб у стінах Верховної Ради опозицію підтримували «ударівці». На позафракційних, так званих самовисуванців, Кайда не надіється.

Олексій Кайда, голова Тернопільської обласної ради: «яка з ними робота, ну ви ж знаєте, хто був в самовисуванцях-самозванцях, були представники, узгоджені кандидати від «Свободи» і опозиції, плюс там ще «УДАР», всі решта, ви знаєте від кого йшли, яка з ними робота, з ними робота вже була проведена ще до виборів і то не нами»

Скинути з міністерського крісла головного освітянина Дмитра Табачника, зменшити кількість податків для підприємців, створити робочі місця – це те, з чим прийдуть опозиціонери у парламент. План дій Об’єднаної опозиції «Батьківщина» та «Свободи є в програмах».

Олексій Кайда, голова Тернопільської обласної ради: «по тих питаннях, які в нас будуть збігатися, ми будемо спільно голосувати однозначно, а ті, які не дійшли згоди, будемо сідати, ці питання узгоджувати»

Житиме Олексій Петрович в столиці, у подарованій державою квартирі. В Тернополі залишає за собою орендовані квадратні метри. Помічників з файного міста у Київ з собою не братиме. Користуватиметься послугами тамтешніх спеціалістів.

Олексій Кайда, голова Тернопільської обласної ради: «ті тернопільські, які працювали тут зі мною під час виборчої кампанії, тут будуть, а в Києві, напевно, скоріш за все будемо київських брати»

А загалом Олексій Петрович пообіцяв не цуратись журналістів і розповідати, що виконано, а що так і залишиться лише у задумах.
Категорії: Політакценти

Теги: ,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: