Головна Політакценти Кайда обманює виборців щоб попасти в парламент

Кайда обманює виборців щоб попасти в парламент

IMG_20141010_210331На білбордах та сітілайтах, якими кандидат в народні депутати від «Свободи» Олексій Кайда заполонив пів-Тернополя, окрім старих  багатообіцяючих гасел з’явився новий надпис: «Єдиний узгоджений кандидат», а  знизу – банер «Блоку Петра Порошенка».  Невже, зважаючи на двохрічну імітацію діяльності Кайди президентська партія таки визнала його як такого, хто зможе лобіювати інтереси мешканців нашого міста у ВР?

Втім у разі офіційного узгодження, керівник виборчого штабу «Блоку Петра Порошенка» Степан Барна мав би якось офіційно заявити про таке рішення партії на прес-конференції, телебаченні чи у пресі, однак цього не поки сталось.  А білборди та сітілайти вже висять.

Схоже, Олексій Кайда вдався до чергової брехні, а свій  низький рейтинг вирішив сховати за брендом президентської партії, довіра до якої значно більша, ніж до свободівського популіста.

Нагадаємо, нещодавно Степан Барна заявив, що жодного узгодженого кандидата від «Блоку Петра Порошенка» по тернопільському округу немає.

2 КОМЕНТАРІ

  1. тим свободівці і компроментують себе,а разом і порошенківців. Єдиний вихід – голосувати за Народний фронт

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here