Головна Політакценти Кайда з Тягнибоком мають розігнати залізною мітлою КОДло Фронту змій

Кайда з Тягнибоком мають розігнати залізною мітлою КОДло Фронту змій

Тягнибок

ТягнибокНародний депутат України від фракції ПР як його звикли назаивати у Парламнеті деригенп піаністів ,тобто депутат який віддає відмашки на голосування по певних важливих для ПР питаннях Михайло Чечетов в коментарі УНН висловив думку, що лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок, для того аби його політична сила увійшла до парламенту, повинен” взяти і залізною мітлою вимести к бісу з трьох областей: Івано-Франківської, Тернопільської, Львівської бютівсько-фронтівську кавалерію Яценюка і Турчинова”.

Цікаво, що Партія регіонів на закиди про співпрацю зі Свободою мовчить, однак деякі спільні дії цих начебто антагоністів наштовхують на певні думки, які сьогодні підтвердив вже і Чечетов, якому вигідніше керувати послушною Свободою, ніж насправді опозиційним Фронтом змін.
“Був КОД (Комітет опору диктатурі – ред.). Після того як вони викинули звідти і Гриценка, і Королевську, вони КОД перетворили в кодло. Олегу Тягнибоку потрібно все кодло в особі “Фронту змін” і БЮТ вимести з Івано-Франківської, Львівської і Тернопільської області, жодного відсотку їм там не віддати і тоді Олег Тягнибок набере відсотків п’ять і спокійно по красивій доріжці увійде в парламент”, – сказав співрозмовник агентства .

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here