Головна Політакценти Кайда відхрестився від «Титаніка»?

Кайда відхрестився від «Титаніка»?

Як писав «Погляд», та як нам вдалося дізнатися із власних джерел – голова Тернопільської обласної ради «свободівець» Олексій Кайда стане кандидатом по мажоритарному окрузі у Тернополі.

Однак чи буде він узгодженим кандидатом об’єднаної опозиції, чи представлятиме лише Свободу поки, що достеменно не відомо. Хоча подейкують, що за нього просив у Яценюка сам Тягнибок.

На такі твердження наштовхує і сам факт того, що навіть незначний «мовний» протест партії які входять в КОД проводили порізно, та і ВО Свобода вже давненько не з’являється на засіданнях КОДу.

Показовим є той факт, що голова обласної ради, не останній чоловік у ВО Свобода домігся спробувати свої сили  на мажоритарній ниві. Адже раніше Тягнибок схиляв голів облрад до того щоб саме вони очолили список Всеукраїнського об’єднання. Можливо не вірить Олексій Петрович та Олег Ярославович у  можливість подолання прохідного барєру крайньо правою політ силою, яка як заявляє її лідер стала партією всієї України. Можливо такий «розклад» забезпечить прохід до парламенту купки відданих Тягнибоку людей по мажоритарці, в разі не проходження політсили  підстрахує лідера націоналістів «своїми людьми».

Зазначимо, що декілька тижнів тому, «Об’єднана опозиція» оприлюднила 50 імовірних кандидатів у нардепи, серед яких є Василь Деревляний та Роман Заставний.

Нагадаємо, що місце в прохідній частині списку  популярної партії вартує від 2 до 5 мільйонів доларів США.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here