Головна Політакценти Кайда “взяв покористуватися” програмою побратима

Кайда “взяв покористуватися” програмою побратима

kayda Сьогодні у Тернопільському прес-клубі на прес-конференції свободівський кандидат в депутати Олексій Кайда представив свою програму. Чи, вірніше, НЕ СВОЮ?!

Скачавши на сайті ЦВК передвиборну програму Олексія Кайди, ми побачили передвиборну програму … його свободівського побратима, очільника столичної міської організації «Свободи» Андрія Іллєнка!!!  Виявляється, Кайда просто «передер» передвиборчі обіцянки у свого побратима!

Схоже, «докорінні перетворення» політичні націоналісти робитимуть по шаблону. Хоча навіщо перейматися зайвим? Зробили одну програму з одним гаслом і на тому буде. А на те, що у тернополян та киян різні проблеми та потреби – байдуже. Цього разу, як і на виборах у 2012 році, у передвиборчій програмі Олексій Петрович жодного слова про конкретні кроки для вирішення проблем Тернополя не згадав. А навіщо? І так оберуть, бо ж націоналіст, бо у вишиванці, або з автоматом і в камуфляжі.

 Нагадаємо, 26 вересня ЦВК зареєструвала народного депутата України від «Свободи» Олексія Кайду як кандидата-мажоритарника по тернопільському округу.

------- звантаження

5 КОМЕНТАРІ

  1. Гнати в шию!!! В нас своїх-рідних хлопців вистачає! Він не гідний, щоб представляти Тернопільщину

  2. він взагалі не Тернополянин!Але падло вжераз скористалося нашою довірою, хоча голосували не так за нього, як за Свободу, чи як тепер модно -Сволоту.

  3. Максімов працює на ура тим шо поливає брудом єдиного гідного кандидата Кайду. О.Кайда старається розвивати наше місто і йому це вдало получається

  4. Ігор, а може тебе погнати в шию? Кайда відбув всю революцію гідності , зараз в АТО воює а ви онлайн воїни не ганьбіться писати свою дурню

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here