Кайда “взяв покористуватися” програмою побратима
kayda Сьогодні у Тернопільському прес-клубі на прес-конференції свободівський кандидат в депутати Олексій Кайда представив свою програму. Чи, вірніше, НЕ СВОЮ?!
Скачавши на сайті ЦВК передвиборну програму Олексія Кайди, ми побачили передвиборну програму … його свободівського побратима, очільника столичної міської організації «Свободи» Андрія Іллєнка!!!  Виявляється, Кайда просто «передер» передвиборчі обіцянки у свого побратима!

Схоже, «докорінні перетворення» політичні націоналісти робитимуть по шаблону. Хоча навіщо перейматися зайвим? Зробили одну програму з одним гаслом і на тому буде. А на те, що у тернополян та киян різні проблеми та потреби – байдуже. Цього разу, як і на виборах у 2012 році, у передвиборчій програмі Олексій Петрович жодного слова про конкретні кроки для вирішення проблем Тернополя не згадав. А навіщо? І так оберуть, бо ж націоналіст, бо у вишиванці, або з автоматом і в камуфляжі.

 Нагадаємо, 26 вересня ЦВК зареєструвала народного депутата України від «Свободи» Олексія Кайду як кандидата-мажоритарника по тернопільському округу.

------- звантаження
Категорії: Політакценти

Теги: ,

5 коментарів

 1. він взагалі не Тернополянин!Але падло вжераз скористалося нашою довірою, хоча голосували не так за нього, як за Свободу, чи як тепер модно -Сволоту.

  Відповісти
 2. Максімов працює на ура тим шо поливає брудом єдиного гідного кандидата Кайду. О.Кайда старається розвивати наше місто і йому це вдало получається

  Відповісти
 3. Громадянин С.

  Ігор, а може тебе погнати в шию? Кайда відбув всю революцію гідності , зараз в АТО воює а ви онлайн воїни не ганьбіться писати свою дурню

  Відповісти

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: