Головна Політакценти З подачі свободівця Головка для регіонала зробили посаду

З подачі свободівця Головка для регіонала зробили посаду

golovko18 листопада екс-голови Кременецької РДА  Гуславського А.А. офіційно представили на посаду директора Кременецького управління з ре6алізації та постачання газу.

 Заявлено, що наказ про це був підписаний ще у жовтні місяці,однак районна влада про це не знала. Чи потрібна така влада, яка на протязі місяця не знає, кого призначають керівником державного підприємства? Чи не лукавлять?

Здогадки про те, що створення даної структури здійснюється під конкретну особу (хоча ми ще не знали точно під кого), а не для «блага району» були висловлено ще місяць тому.

 Дане питання «пробивав» депутат Головко – чи знав він про це: із його мовчазної на звернення громадських активістів напрошується некрасивий висновок – знав. Знала влада, знав депутат із найбільш «люстраційної» партії України і що? Ворон ворону око не виклює?

На представленні А.Гуславський зазначив, що написав заяву про звільнення з посади голови Кременецької районної ради на знак протесту проти політики Януковича.  А може всі ті, хто був на тій вікопомній сесії у районній раді підійде до газового управління і нагадає його директорові як це реально відбувалося?

P.S. Бог з ним, з Ткачуком, але Смаглюк – голова ради, який став ним у результаті всенародної підтримки!? По суті йому плюнули у лице і він витерся. Чи вчинить так само громада?

1 коментар

  1. От і ще черговий приклад хабарників,корупціонерів ,,ПАТРІЙОТІВ” сволотівців недоросля головка ГАНЬБА !!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here