Головна Політакценти Зганьблений Хоптян за “зелені” може стати “Людиною року”

Зганьблений Хоптян за “зелені” може стати “Людиною року”

хоптян

хоптянВалентин Хоптян заради підвищення рейтингу і спасіння власної шкури ладен на будь-які вчинки. На даний час він претендує на звання Лідер регіону у загальнонаціональній премії «Людина року», яка є не чим іншим як схемою заробляння грошей від подібних до Хоптяна «лідерів». Варто лише пригадати серійну “Ганьбу” в п’яти районах Тернопільщини – жоден «лідер регіону» такого не пережив як справжній вожак Тернопільщини який спроможний купити собі звання – звичайно за купюри з американськими президентами.

Генеральна дирекція загальнонаціональної програми «Людина року» починає оголошувати поточні результати експертного опитування за 2012 в більшості номінацій. В номінації Лідер регіону, одним з претендентів є Голова Тернопільської облдержадміністрації Валентин Хоптян.

На даний момент визначили серед лідерів рейтингу в національних номінаціях Програми серед претендентів на здобуття щорічної премії «Людина року – 2012» за вищі професійні і громадські досягнення.

«І обійдеться” таке щастя “губернатору” всього “в 10 тис. у.о. Після публічного викриття схеми надання такого «високого» звання, все чекала, хто ж поведе. І ось тобі … », – Пишуть люди в соцмережах – передає Погляд

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here