Головна Політакценти За посаду головного лікаря козівської ЦРЛ війна колетиву і “бютосвободівської” коаліції

За посаду головного лікаря козівської ЦРЛ війна колетиву і “бютосвободівської” коаліції

b_010_026Нещодавно в Козівській центральній районній лікарні звільнився багаторічний головний лікар Дзьордзьо Ю.П. І тут почалися негаразди в колективу з місцевими чиновниками, які просувають на посаду не ставленика колективу, а свого протеже.

Історія призначення на посаду розпочалася із загальних зборів колективу на яких дякували за роботу і прощалися з нещодавно звільненим головним лікарем Ю.П. Дзьордзьом, на цих же зборах подумали кого хотіли бачити на посаді.

 Вибір колективу зупинився на завідувачі терапевтичним відділенням Ніверовському І.Й. Мовляв і Майдан пройшов, і АТО допомагає і керівник хороший. За його кандидатуру проголосували одноголосно.

Однак на наступний день, голова районної ради бютівець Репела П.Й. разом із головою районної державної адміністрації Лазарчука О. В. (свободівець) наказали зібрати чергові збори колективу, де наполягли підтримати кандидатуру завідувача хірургічним відділенням Маркевича, колектив не здався і під вигуки «Ганьба!» чиновників вигнали із залу, але і цим лобіювання кандидатури Маркевича не завершилося.

На сесії районної ради, яка призначає головного лікаря ЦРЛ колективу не дали слова для обгрунтування позиції щодо непогодження із креатурою чиновників, а чиновники і далі пхають на посаду свого. На сесії бютівська і свободівська більшість проголосували за норму, яка передбачає одноосібне внесення кандидатури головного лікаря на погодження – лише головою районної ради, а комісія яка розглядає і вивчає цю кандидатуру не має жодго вдношення до медицини (комісія етики і моралі). На найближчі дні планується сесійне засідання на якому БЮТ і Свобода роздерибанять цю посаду і призначать Маркевича головним лікарем.

Але не для цього стояв Майдан, щоб Свобода  і БЮТ  пхали на «хлібні» посади своїх ставлеників. Колектив звертався і в Департамент охорони здоров’я, яке очолює свободівець Курило В., і до голови ОДА також свободівця Сиротюка О., але жодної реакції на їхні звернення немає.

Наші джерела повідомляють, що конфлікт депутата із мешканкою Козівського району, яка прийшла на сесію районної ради захистити вибір колективу районної лікарні в якій вона постійно лікується розгорівся саме на грунті непогодження кандидатури Ніверовського І., один із депутатів найактивнішу захисницю вирішив присадити фізично.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here