Головна Політакценти За два місяці у Тернополі будуть чергові вибори?

За два місяці у Тернополі будуть чергові вибори?

вибори

вибориОбласний центр визначається з датою проведення виборів по окрузі №27, від якого балотувався у свій час депутатом міської ради було обрано «свободівця» Михайла Головка. Наразі розглядається дві дати: 28 січня та 2 лютого 2013 року. Коли саме тернополяни, які мешкають на вулицях Київська: 1, 3, 4, 5, 7В, 7, 8, 9, 10, 11А, 11Б, 11, 12, 21, 25 та 15 Квітня: 15, 17, 19, 21, 23, 25, обиратимуть нового депутат міськради, тер виборчком обіцяє повідомити найближчим часом – пише Номер один

Нагадуємо, вакантне депутатське крісло у мерії з’явилося по завершенні виборів до Верховної Ради. Одним із кандидатів від Північного округу був тоді ще депутат міської ради Михайло Головко. Саме він в результаті голосування отримав перемогу. Відтак, Михайло Головко невдовзі вийде із депутатського корпусу місцевих народних обранців, а на його місце тернополяни обиратимуть нову кандидатуру.

Зазначимо, що для фракції ВО «Свобода» отримати перемогу на цьому окрузі завдання стратегічне, адже нині «свободівці» в раді мають 31-го депутата, тобто саме стільки скільки мінімально потрібно, щоб лиши власними голосами приймати будь-які рішення. Після того, як Головко перейде на постійну роботу в Верховну Раду, у «Свободи» залишиться 30 штиків, відповідно для позитивного голосування потрібно шукати союзників серед інших фракцій, а це вже йти на поступки, чого б побратимам Олега Тягнибока не дуже й то хотілося б.

Як нам вдалося з’ясувати,  Михайло Головко вже написав заяву про складання повноважень та передав її голові ТВК. Таким чином за два місяці мають відбутися довибори на цьому окрузі. Наразі відомо що дата виборів уточняється.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here