Головна Політакценти Засідання обласної ради зірвали хворі депутати та слизькі дороги?

Засідання обласної ради зірвали хворі депутати та слизькі дороги?

Депутати Тернопільської обласної ради не змогли провести пленарного засідання сесії через відсутність кворуму.

Сергій Тарашевський після спроби відкрити сесію та працювати на брифінгу озвучив фракції винні в зриві сесії, при цьому з притаманним йому гумором перевів ситуацію в веселу форму і заявив, що «Сьогодні було сказано що захворіло багато, слизько було, але цифри  залі зареєструватися 9 з 34 депутатів від «Свободи», 5 з7  з НУ, 3 з 5 з Блоку Литвина, 12 з 17 з ЄЦ, 12 з 14 з ПР, 8 з 11 з УНП, 1 позафракційний. Також відзначив що зараз по прогнозу погоди очікується потепління що більше депутатів прибуде і буде працювати  ефективно». Слід зауважити, що загалом у сесійній залі були присутні 62 депутати.

Представники УНП, НУ та ВО «Свобода» вважають, що роботу сесії слід продовжити після введення 16 депутатів (що не робить ОВК) та розгляду проекту бюджету області на 2013 рік у комісіях передає ЗІК 

«Були погоджувальні ради на яких ми не досягли домовленості. Бюджет повинен спочатку пройти комісії. Жодна постійна комісія обласної ради не дала свого висновку», – прокоментував представник «Свободи» Володимир Стаюра.

Представники ПР, ЄЦ та ОДА вважають, що бюджет на 2013 рік потрібно приймати, а потім вносити зміни.

«Не розгляд бюджету має політичне підґрунтя, оскільки депутати можуть перерозприділяти лише 31 мільйон гривень. Більше 90% бюджету області трансферти з державного бюджету: на зарплату, енергоносії тощо. Окреме питання це обрання голови облради, через яке і зривається сесія», – прокоментував представник фракції ПР Павло Федик.

Виконуючий обов’язки голови Тернопільської обласної ради Сергій Тарашевський оголосив перерву і призначив наступне засідання на четвер.

Голова фракції ВО «Свобода» Марія Чашка зробила оголошення, в якому призначила бюджетні слухання на 10 год. четверга. На слухання запросили журналістів, представників громадських організацій, працівників бюджетних установ.

Згідно з проектом рішення, який роздати журналістам і депутатами, загальний обсяг доходів обласного бюджету на 2013 рік мав становити 2, 351 млрд  грн, обсяг видатків – 2,353 млрд грн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here