Головна Політакценти Заставний визнав факт “прикрості” на дорозі

Заставний визнав факт “прикрості” на дорозі

Заставний Роман
Роман Заставний

У читачів сайту Реально виникають питання, щодо правдивості інформації про те що екс-мер, кандидат в народні депутати Роман Заставний травмував жінку і покинув місце ДТП. Ми вирішили проаналізувати інформацію якою володіють кілька джерел.

Якщо вірити інтернет виданню «Сім днів – Україна»  Роман Заставний по телефону сказав, що сталася прикрість, а чутки – це намагання політичних опонентів очорнити репутацію кандидата у нардепи.

– Аварії, як такої, не було. Просто я не міг як чоловік і просто відповідальна людина залишити в біді тернополянку. До того ж, вона виявилася моєю доброю знайомою, – каже він. – Тривають вибори… Але тернополяни – розумні…

Інтернет виданню «Про все»  начальник сектору профілактичної роботи УДАІ в області  Василь Барановський, розповів, що повідомлення про аварію дійсно надходило до їхнього відомства. Працівники виїхали на місце вказаної аварії, проте, нікого там не виявили.

В офіційних зведення за минулу добу зареєстровано лише одну аварію в одному з районів Тернопільщини.

Отже, якщо Роман Заставний визнав факт «прикрості» і до ДАІ надійшло повідомлення про аварію, а її винуватця і жертви не виявилося на місці.  Згідно із Статею 122/4 Кодексу України про адміністративні правопорушення: «Залишення водіями транспортних засобів, іншими учасниками дорожнього руху на порушення встановлених правил місця дорожньо-транспортної пригоди, до якої вони причетні, – тягне за собою накладення штрафу від п’ятнадцяти до вісімнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, або адміністративний арешт на строк від десяти до п’ятнадцяти діб», вочевидь Роман Заставний мав би не проводити виборчу кампанію а замітати Тренопіль, або бути увя’зненим на 15 діб.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here