Головна Політакценти Заставному знову дали булаву, на цей раз від Фронту

Заставному знову дали булаву, на цей раз від Фронту

29 квітня 2012 року відбулася чергова конференція обласної організації політичної партії «Фронт змін», участь в якій взяло 36 делегатів зі всіх районів області,  повідомляє Номер один.

Під час засідання партійці обговорили суспільно-політичну ситуацію в державі в контексті об?єднання двох найбільших опозиційних партій – «Фронту змін» та «Батьківщини». Представники всіх районів запевнили, що готові до об?єднання на своєму у рівні заради збереження державності та заради протидії антиукраїнській політиці правлячого режиму Януковича.

Незважаючи на гостроту поставлених питань у внутрішньопартійній дискусії, всі крапки над «і» було розставлено та члени конференції одноголосно підтримали текст резолюції, в якій закликали до обєднання всі демократичні сили, які відчувають відповідальність за долю України.

Делегати обговорили технічні моменти формування штабів, подальшої співпраці депутатів місцевих рад, щодо іншої партійної роботи. Зокрема, до діючих членів ради (Богдан Буяк, Ігор Дудка, Зеновій Ясеник, Сергій Сімчук, Юрій Юрик) обласної організації партії було дообрано: Романа Заставного, Володимира Дідича, Володимира Шашкіна, Олега Клепача, Ігоря Вонса, Степана Барну.

Головою обласної організації члени ради обрали Романа Заставного (донедавна очолював обласну організацію «За Україну!»), який наголосив: «Ми сьогодні живемо в непростий час, коли інстинкт самозбереження домінує в кожній людині. А влада зосередилась на тому, щоб спекулювати на цьому. Тому ми повинні бути відважними і тоді перемога буде за нами».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here