Головна Політакценти Заставний і Гринчишин зіллються в екстазі з Деревляним?

Заставний і Гринчишин зіллються в екстазі з Деревляним?

Для висування за єдиним списком з ВО «Батьківщина» Арсенію Яценюку та його соратникам потрібно буде призупинити членство у своїй партії. Про це сьогодні журналістам на прес-конференції заявив глава правління Комітету виборців України Олександр Черненко.

Як передає ЛІГАБізнесІнформ, Черненко пояснив: «Оскільки блоків немає, на вибори можуть йти тільки партії. Партії можуть висувати в свій список любо члена партії або безпартійного, тобто партія не може включити в список члена іншої партії. Тому технологічно, якщо це буде список «Батьківщини», а партію «Фронт змін» не хочуть ліквідувати, просто все, разом з Яценюком, повинні призупинити своє членство у «Фронті змін» і бути на момент реєстрації формально безпартійними, але висунутими партією «Батьківщина ».

На думку експерта, у Міністерства юстиції та Центральній виборчій комісії не повинно виникнути юридичних зауважень до такого списку.

Нагадаємо, в п’ятницю на партійному з’їзді «Батьківщина» вирішила сформувати з рядом опозиційних політичних сил єдині партійний і мажоритарний списки кандидатів у депутати Верховної Ради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here