Головна Політакценти «Запровадження християнства – це свято торжества української державності, духовного і культурного злету»,...

«Запровадження християнства – це свято торжества української державності, духовного і культурного злету», – Віктор Овчарук

Сьогодні, 28 липня, відзначають День Хрещення Русі-України.
 
З цієї нагоди до жителів Тернопільщини звернувся голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук.
– Це благословенне свято  відзначається   у день Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого, який зробив доленосний вибір – прийняв християнство сам і охрестив країну.  Відтоді наш народ консолідується навколо духовних ідеалів справедливості, милосердя, любові до ближнього та правди.
 
Запровадження християнства на наших теренах – це не тільки свято християн, це свято торжества української державності, духовного і культурного злету, запорука успішної демократичної модернізації українського суспільства.
 
Майже два роки тому українці здобули ще одну перемогу – постала Єдина Помісна Православна Церква, як це було понад тисячу років тому. Томос про автокефалію довершив утвердження незалежності і самостійності нашої держави, укріпив релігійну свободу та став ще одним символом нашої незалежності та національної безпеки.
 
У ці дні ми молимося за єдність українського народу, за мир і благополуччя кожного. Нехай віра була, є і буде для наших людей життєдайною силою, яка допомагає вистояти, зберегти свої традиції та ідентичність.
 
Бажаю всім добра і мудрості, Божої Благодаті у ваших трудах і починаннях. Нехай Бог береже усіх нас і нашу Державу!  зазначив Віктор Овчарук.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here