Головна Політакценти Замість бронежилетів – квартира у столиці?

Замість бронежилетів – квартира у столиці?

apostolДнями волонтерів і просто патріотів України сколихнула новина про те, як депутат Верховної Ради сьомого скликання Михайло Апостол підступно нажився на грошах діаспори. Кошти українці переказали на бронежилети хлопцям, які воюють в зоні АТО. За ці гроші депутат похапцем придбав чергову квартиру в елітному районі столиці. Натомість захисникам України дісталося усього кілька десятків одиниць найбільш необхідної для збереження життя амуніції, пише Тернопільське інформаційне бюро.

Канадійці, які душею і серцем переживають за захисників Батьківщини, зібрали понад мільйон доларів. Михайло Апостол, як народний, депутат взявся допомагати благодійникам. Як відомо більшість представників української діаспори — родом із західної України. Довго шукати і думати над довіреною особою канадці не стали. Адже, в Україні іде війна і чи не щодня країна втрачає Героїв, допомагати треба вже! Знайомі знайомих благодійникам порекомендували нардепа. Чомусь, вирішили, що народний обранець куди краще знає як допомогти хлопцям, аніж самоутворені організації. Можливо за кордоном, довіру до депутата ще якось можна обґрунтувати, але, нажаль, не в Україні.

Результат старання Апостола – вельми кричущий, в зону АТО поїхало аж три десятки бронежилетів. І мабуть ніхто б нічого не запідозрив, якби не молоді активісти з організації «Люстрація для кожного», які випадково розкрили, що Михайло Апостол нещодавно придбав дорогу квартиру в Києві. Склавши факти все відразу стало на свої місця: і квартира в Києві, і гроші діаспори, і нікчемно-мала кількість бронежилетів, що поїхала в АТО.

Складається враження, що у пана Михайла питання нерухомості є надпріоритетним, навіть у час війни. В час коли багато патріотів, справжніх, а не тих, які себе лише так називають і пафосно фотографуються у вишиванці для чергового піар-шоу, щомісяця віддають мало не останні гроші на підтримку наших хлопців із зони АТО. Сподіваємося, що після такого випадку, українська діаспора не опустить руки і все ж продовжить допомагати захисникам Батьківщини. Адже, їхній внесок у підтримку незалежної України, упродовж багатьох років складав левову частку.

Упродовж цього року країна змінилася, переродилася, з’явилося чимало героїв. Однак, на превеликий жаль, усе зло відразу викорінити неможливо. Утім, незмінною залишається та істина, що правда завжди перемагає. Тож, Україна переможе! Переможуть окупантів — наші хлопці! Саме вони й розкажуть по поверненню додому хто і як їм допомагав, можливо хлопці захочуть задати пару питань безпосередньо депутату!?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here