Головна Новини Загальнодержавні процеси в Партії регіонів проходять непомітно для Тернополя

Загальнодержавні процеси в Партії регіонів проходять непомітно для Тернополя

В той час як місцева парторганізація воює між собою верхівка ПР проводить консультації щодо об’єднання з іншими політичними силамиНа сьогодні ПР дійсно проводить консультації щодо об’єднання з іншими політичними силами. Але це лише консультації. Конкретних рішень поки немає. Про це в інтерв’ю газеті «День» заявив голова фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов.
Він сказав також, що зараз не бачить такої політичної сили, яка була би в країні другою після Партії регіонів. Така сила, за словами Єфремова, ще не сформована.
«За потенціалом структуризації з Партією регіонів наразі не може конкурувати ніхто. Сьогодні ми самі з собою боремося. Наші помилки подеколи працюють проти нас, а не робота наших опонентів. Мені часто говорили, що Тимошенко буде сильною опозиціонеркою. Але якщо людина не змогла відбутися у владі, вона ніколи не зможе відбутися в опозиції. В опозиції працювати складніше. Коли Янукович був в опозиції, він щотижня проводив засідання опозиційного кабміну, де лунали пропозиції для поліпшення економічної ситуації в країні. За останні півтора року ви бачите, щоб в опозиційному уряді хтось збирався й щось пропонував?», – сказав він.
Голова фракції Партії регіонів заявив, що лише молодий політик може стверджувати, що він з кимось не об’єднуватиметься.
«Якщо інтереси держави вимагають такого об’єднання, то, як правило, політичні сили (навіть кардинально протилежні) знаходять в собі сили об’єднатися», – зазначив він.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here