Головна Політакценти Завтра Хоптян потрапить на ВІП-п’янку?

Завтра Хоптян потрапить на ВІП-п’янку?

Фото ТСН
Фото ТСН

Привітати президента Віктора Януковича з днем народження 9 липня збирається ледь не половина Верховної Ради й увесь губернаторський склад. Не стане винятком очільник Тернопільської ОДА Валентин Хоптян.  

“Вести” пишуть, що Янукович відзначить свій 63-й день народження на держдачі “Зоря” біля селища Форос у Криму, яка в часи СРСР вона була літньою резиденцією Михайла Горбачова.

“На день народження такого рангу не запрошують. Депутати між собою домовляються, у кого є бажання й можливість полетіти”, – сказав газеті “регіонал” Віктор Тихонов. “Буде дуже велика делегація. Не тільки з нашої фракції. Із Компартії будуть люди, мажоритарники, опозиціонери. Скидаємося всі разом на подарунок… Одна-дві людини говорять тост, випиваємо по склянці шампанського і розходимося”, – додав він.

Для депутатів із Києва замовлений чартерний рейс у Бельбек. Оплатять його з партійної каси, розповів “регіонал” Михайло Чечетов. Рідна фракція Януковичу приготувала “символічний подарунок” – історичну книгу про православну Русь.

Про те поїде Хоптян вітати Президента особисто, чи обмежиться телефонним дзвінком поки що не відомо.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here