Дружина губернатора офіційно бреше
Надія Хоптян
Мріє перша леді виступати з найвищої трибуни, а поки що….Говорити неправду в політиків стало справою звичною. От тільки діюча влада робить це офіційно.
Наприклад, дружина голови Тернопільської обласної державної адміністрації – голова Гусятинської райради та невдалий кандидат у нардепи Надія Хоптян робить це на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування.
Зокрема, спішучи поінформувати жителів району про роботу, на інтернет-ресурсі з’явилось повідомлення наступного змісту: «23 листопада голова районної ради Надія Хоптян взяла участь у роботі сорок п’ятої сесії Тернопільської обласної ради п’ятого скликання, на якій розглядались організаційні питання» – пише сайт Інформаційний простір
Однак, в сесійній залі голови Гусятинської районної ради, як і її чоловіка – голови облдержадміністрації не було. Причому не лише на сесії 23 листопада, а й на багатьох попередніх. цілком можливо, що вона «брала участь» в сесії облради не виходячи із кабінету свого чоловіка. Мабуть тому і не знала, що на розгляд сесії виносились не лише організаційні питання.
Та все ж, мабуть, вона таки отримала із бюджетних коштів так-звані відрядні виплати.
Категорії: Політакценти

Теги:

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: