Достатньо буде трьох місяців, щоб побачити, як працює новий уряд, чи здатен він проводити реформи по боротьбі з системною корупцією влади, про які наполягав Майдан.Про це заявив народний депутат фракції «Блок Петра Порошенка» Олег Барна в коментарі телеканалу «112.Україна».
«Володимир Гройсман зарекомендував себе як спікер, який може вести Верховну Раду і виходити з досить неадекватних ситуацій, та поряд з тим треба міняти систему підходу формування і роботи уряду. Якщо з перших місяців будуть результати, значить новий уряд здатен вивести Україну з кризи, якщо ж ні, значить потрібно змінити цей уряд. Чекати рік-два ніхто не буде. Народ і країна вимагає негайних змін, реформ та дій», – сказав Олег Барна.

Він наголосив, що суспільство потребує реформування податкового законодавства, що дало б можливість розвиватися малому і середньому бізнесу дрібному фермерству, а не олігархічному бізнесу чи агрохолдингам. «Потрібна тотальна державна програма енергозбереження, розвитку сфери ІТ-технологій, державного захисту земель. Має бути напрям з визначення списку стратегічних підприємств, які становлять питання безпеки держави. Ці підприємства в жодному разі не можуть підлягати приватизації – це підприємства сфери енергозбереження, енергетики, нафтопереробної галузі, підприємства оборонного, військово-промислового комплексу, підприємства зв’язку, спиртова галузь, «Укрзалізниця» та інші», – зазначив народний депутат.

«І саме головне, що вимагає від нас народ – це те, що земля ні в якому разі не може бути товаром. Якщо землю й можуть викупляти в громадян, то це має бути виключно тільки держава», – розповів парламентар.
Категорії: Політакценти

Теги:

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: