Головна Політакценти Для чого депутату мажоритарнику мерське крісло?

Для чого депутату мажоритарнику мерське крісло?

pastuh1У Тернополі головні претенденти на крісло міського голови вже заявили про свій намір балотуватися. Кожен із кандидатів має більше чи менше коло підтримки серед тернополян, когось сприймають краще, когось гірше.

Однак, дуже бурхливу реакцію серед тернополян за намір балотуватися на міського голову Тернополя отримав в соціальних мережах нині діючий депутат-мажоритарник від Самопомочі Тарас Пастух. Адже, нещодавно, Тарас Пастух лише став народним депутатом України від політичної партії Самопоміч по Тернопільскому виборчому окрузі, та не потрудившись і року заявив про свій похід у мери. Тернополяни обурюються з даного приводу, адже розуміють, що обравши Пастуха міським головою, їм прийдеться переобирати мажоритарного депутата, що тягне за собою додаткові витрати з бюджету на вибори, та й вони вже свій вибір зробили, коли доручили Тарасу Пастуху.

“Я наївна дурепа. Свого часу повелася на псевдораціональні обіцянки “Самопомочі” і проголосувала за них. Тепер ці ідіоти висувають на мера мажоритарника. Мажоритарника, Карл! Йому бракує повноважень нардепа, щоб лобіювати інтереси Тернополя? Хоча що за дурниці я верзу, у нього ж бідолахи просто на це немає часу! Він такий зайнятий, що навіть не виконав жодної передвиборчої обіцянки. Дурниці, що перевибори мажоритарника потягнуть за собою нові витрати, головне задовільнити свою жадібність. Самопоміч ПНХ!” – пише тернополянка Юлія Швець в соціальній мережі Фейсбук.12022975_892782987457534_1056344706_n

“А як же депутатство? Це втеча від відповідальності? Потенційне звільнення місця для наступного в списку? Чи спокуса нових привілеїв міських голів? Я голосував за Тараса. Пізніше – звертався з пропозицією яка… була проігнорована. Тому, надалі, – він не отримає моєї підтримки. Волію для Тернополя кращого очільника (аніж теперішній або Тарас). Гадаю, тернополянам треба тішитись що спихнули до Кийова такого амбітного чоловіка і не повертати його назад (бездіяльність нардепа часом вражає). Вірю, – в Тернополі знайдеться людина здатна на більше” – обурюється Даян Галицький.11997917_892782670790899_1207660331_n

Та схоже, що молодого політика в доробку якого одна лише заслуга — звання «хороший сім’янин», думка тернополян мало хвилює, як і видатки на майбутні вибори у тернопільському виборчому окрузі, у разі обрання його мером. Якщо не думка виборців, то чи не «тіньові» схеми у міській раді, налагоджені ще за каденції Сергія Надала, визначають пріоритети політичної діяльності Тараса Пастуха?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here