Головна Політакценти Деревляного обирали в кращих традиціях

Деревляного обирали в кращих традиціях

…..ССР

Головою Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина» Василя Деревляного одноголосно обрали делегати обласної партійної конференції, яка відбулася вчора, 20 березня.

Зі 105-ти були присутні 99-ть  делегатів з усіх міських та районних партійних оранізацій. За Василя Деревляного проголосували 98, один – утримався. Інших кандидатів на посаду голови ТОО ВО “Батьківщина” ніхто не висував.

Під час свого виступу Василь Деревляний подякував однопартійцям, які в період злетів та падінь зберегли багатотисячну партійну організацію.

«16 років – ми єдина, монолітна команда. Скажіть, чи є ще в Україні партії з таким досвідом, такою структурою, такими людьми? Ні! Ми єдина з політичних сил, яка пережила злети і падіння, а також всі випробування, що випали на долю нашого народу. І я вдячний кожному з вас за цю єдність, патріотизм та дисциплінованість», – зазначив політик.

Окрім партійного активу, на конференцію були запрошені керівники депутатських фракцій Тернопільської обласної ради.

Голова Тернопільської обласної ради, представник партії «Солідарність» Віктор Овчарук та керівник депутатської фракції Радикальної партії Богдан Яциковський висловили свою підтримку дружній політичній силі.

«Я вдячний Василеві Тимофійовичу та всім фракціям в облраді, які розуміють, що нам  нічого ділити, адже нас об’єднує Тернопільщина. В мудрості та єдності наша сила. Спільними зусиллями, в тому числі з партією «Батьківщина» нам вдалося вже чимало зробити доброго. Якби ми мали таке ж порозуміння політиків на вищому рівні, то значно легше було б піднімати область та країну», – наголосив голова Тернопільської облради.

Представник Радикальної партії назвав партію «Батьківщина» дружньою та величною.

«Ані на теренах області, ані в Україні більше немає такої партії, яка стільки років проіснувала і продовжує дивувати всіх своїми високими рейтингами. Передовсім – це заслуга лідера, але якби не було вас, не було таких титанів як Василь Деревляний, «Батьківщина» не була б такою величною і процвітаючою партією», – констатував Богдан Яциковський.

Представник Центрального штабу, екс-народний депутат Віктор Олійник також відмітив єдність та дисциплінованість Тернопільської обласної організації і заявив про підтримку вищим партійним керівництвом Василя Деревляного на посаді голови Тернопільської обласної парторганізації.

Окрім голови, конференція обрала нове бюро та інші керівні партійні органи.

Делегати обговорили політичну ситуацію і одноголосно підтримали питання про підготовку звернення на підтримку Надії Савченко, а також запропонували парламентській фракції «Батьківщина» виступити проти прийняття змін до Конституції в частині надання особливого статусу Донбасу.

Голова “Батьківщини” на Тернопільщині вручив нагороди за кращі результати, отримані під час виборів до місцевих ради, що відбулися у жовтні минулого року

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here