Головна Політакценти Гоч, Гоч…хіба що це зробили за нього…..

Гоч, Гоч…хіба що це зробили за нього…..

gochСайт Реально вже писав про те, що за “сприяння” заступника Валентина Хоптяна пластуна (бо пластун це довічно) Петра Гоча чиновники Тернопільської ОДА подали і підписали позов на страйковий комітет про перешкоджання роботі ОДА. 341 стаття ККУ. Однак його друзі з ПЛАСТУ не вірять, що Патрік (кличка з якою він не може розлучитися і на високій посаді) на таке здатен. 

hoch

 

“Гоч, Гоч…… хіба що це зробили за нього….. хочеться вірити……”, – написала у відкритому дописі на своїй сторінці в соцмережі Facebook дівчина з Вінниці, яка в буремні 90-ті роки разом із Петром Гочем перебувала у одній організації – ПЛАСТ. Розчарування діями колишнього патріота Патріка, а тепер – заступника голови ТОДА регіонала Валентина Хоптяна, прийшло до дівчини після оприлюдення в інтернеті прізвищ тих чиновників ОДА, які написали скарги на страйковий комітет євромайдану за блокування їхніх робочих місць.

Так, в числі 25 прізвищ працівників ОДА, які вимагають покарання для членів страйкового комітету, фігурує і Петро Гоч.

На противагу пластунці з Вінниці, тернопільські пластуни 90-их не поділяють віри колеги в те, що скаргу на страйковий комітет міг написати хтось інший, замість друга Патріка: “Впевнена, що він сам за себе… бачила іронію, з якою він на людей дивився, коли повз них проходив… на відео я його не зняла. Але коли він з чорного входу виходив з ОДА, і я його покликала на ім’я, то він широко та іронічно усміхався, дивлячись на людей…”

hoch2-2

Нагадаємо, Петро Гоч перебував у проводі надзвичайно відомого в 2000-их роках пластового куреня “Вовча ліга”, який славився своїм мілітарним вихованням юнаків. Виховувався Петро Гоч у курені №13 ім.О.Довбуша.

Юзя Мельник, Погляд

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here