Головна Політакценти Головним податківцем Тернопільщини став представник команди Порошенка

Головним податківцем Тернопільщини став представник команди Порошенка

загруженное18 вересня керівник фіскальної служби Ігор Білоус призначив, Ігоря Комендата в.о. начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області.

Наказом Державної фіскальної служби України від 18 вересня 2014 року №537-о Комендата Ігоря Юлійовича призначено на посаду першого заступника начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області. Цим же Наказом на Комендата Ігоря Юлійовича покладено виконання обов’язків начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області, а також визначено його повноважним представником для вчинення дій щодо реєстрації юридичної особи: Головного управління ДФС у Тернопільській області повідомляє інмаційно-комунікаційний відділ  Головного управління Міндоходів у Тернопільській області.

ПРО ВСЕ” повідомляє що, Комендант не є фігурою губернатора. Саме через це керівник фіскальної служби України Білоус змушений обійти подання свободівця. Як відомо, Сиротюк лобіював на цю посаду Сергія Господарика, який має родинні стосунки з Олегом Сиротюком адже, донька пана Сергія Господарника одружена з  рідним братом голови ОДА.

Комендант – ставленик команди Порошенка, яка намагається опертися в області на своїх людей.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here