Головна Політакценти Головко стримав руку Президента?

Головко стримав руку Президента?

9 травня

9 травняМихайло Головко очевидно не сильно працюючи для округу і займаючись в міськраді швидше політичними заявами, ніж конкретною роботою на звіті записав у свої досягнення не підписання Президентом України Закону «Про порядок офіційного використання копій прапора Перемоги». Про це свідчить відео записане на звіті депутата в ЖЕКу № 12
– «Важливою є ініціатива та проект рішення заборони розміщення радянської символіки на державних установах та комунальних підприємствах. Рішення було прийнято. Проте комуністам в Тернополі на 9 травня міліція дозволила пройти і зробила огороджувальний бар’єр в кількості 700 міліціонерів, чим і спровокувала представників ВО Свобода в тому числі і депутатів».
«Вони провели цей шабаш порушуючи рішення міської ради – продовжує свій звіт депутат. На той час Президентом Закон (Про порядок офіційного використання копій прапора Перемоги – авт.) ще не був підписаний. Те, що Президент не підписав цей Закон завдяки нашим зусиллям, громадськість вийшла на вулицю і опротестували рішення, адже під червоними символами прапорами вистрілювали людей, морили голодом, знищувалися з українці. Відбувалося національне плюндрування і ми не могли допустити, щоб такий Закон вступив в дію» – зауважив Михайло Головко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here