Головна Політакценти Головко заради красивої фотографії порушує закони

Головко заради красивої фотографії порушує закони

holovkaТернопільський нардеп Головко – любитель військової форми і пофотографуватися черговий раз хизується у військовому спорядженні у зоні АТО.

Народний обранець, який пише та приймає закони вочевидь мав би бути зразком їх дотримання. Виявляється, що одягаючи камуфляжну форму Михайло Головко порушив Правила носіння  військової форми одягу, адже він не проходить військову службу, не є вихованцем військового ліцею, не є генералом, адміралом чи прапорщиком…

Також Головко порушує  Закон Про військовий обов’язок і військову службу, який  прямо забороняє носіння військової форми та знаків розрізнення (шевронів) особам, які не мають на це права.

Для цього нардепа вочевидь, АТО це недограна у динстві гра “у війну”…  Врешті,  Михайло Головко позуючи для красивої фотографії на тему «як ми воювали» порушив і Закон і Наказ міністерства оборони.

21-09-2014 21-30-46

2 КОМЕНТАРІ

  1. Свабодівські прихвостні,ваше місце на полі,відробляти крадені землі Тернопільщини…ви гірше ОКУПАНТІВ….Своі слова можу обгрунтувати …тільки в ЧЕСНОМУ СУДІ….

  2. Потрібно це свободівське бидло кинути в донецький аеропорт,нехай там покажуть,які вони герої.Вони тільки привикли язиками чесати та людські гроші по кишеннях тирити.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here