Головна Політакценти Геннадій Москаль: «Я горджуся тим, що працював з Віталієм Максимовим!»

Геннадій Москаль: «Я горджуся тим, що працював з Віталієм Максимовим!»

20140918_161523 (2)Новопризначений голова Луганської облдержадміністрації Геннадій Москаль висловив свою підтримку кандидату в депутати до Верховної Ради України по мажоритарному округу №163 Віталію Максимову. У телефонній розмові з зони АТО  Геннадій Геннадійович розповів,  чому саме ця людина достойна представляти Тернопіль в українському парламенті.

«Сьогодні у Верховній Раді більше не потрібні популісти, партійні функціонери та клоуни. В час, коли  тут, на сході,  захищаючи від російського агресора Україну, з автоматами стоять молоді хлопці,  державі потрібен проукраїнський законодавчий орган, який зуміє захистити та відстояти інтереси мирного населення, – підкреслив політик. – Сьогодні настав той час, коли люди, які знають, що таке правоохоронна система, розуміють законодавство та вміють писати закони – на вагу золота. Віталій Максимов –  один із них».

За  словами Геннадія Москаля, на початку 90-х разом із Віталієм Вікторовичем він працював  в УВС Чернівецької та Закарпатської областей: «Сутність людини найкраще проявляється в екстремальних ситуаціях. Провівши з Максимовим не одну операцію по знешкодженню озброєних формувань, можу зі всією відповідальністю заявити, що на  Віталія Максимова можна покластись, бо це людина не тільки слова, а й діла, він пройшов шлях від рядового до генерал-лейтенанта».

Геннадій Москаль зауважив,  зважаючи на складність спецоперацій, під керівництвом Максимова не пролилося жодної краплі крові як правоохоронців, так і злочинців.

«Я горджуся тим, що працював з Віталієм Максимовим і переконаний: людина, котра не зрадила  свою сім’ю,  дружбу, офіцерське звання,  не зрадить і своїх виборців та зуміє відстояти інтереси тернопільської громади. Для Максимова офіцерська честь і гідність – не пусті слова, а принципи життя», – наголосив Геннадій Москаль.

 

 

 

 

4 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here