Головна Політакценти В Україні відмовилися від традиційної війни за владу?

В Україні відмовилися від традиційної війни за владу?

cxG5lgcxTKkСтепан Барна про Майдан, Революцію Гідності і Небесну сотню

 

Що корисного зробив Президент до річниці Майдану ?

  • Найважливіше — Петро Порошенко підписав Угоду про асоціацію з ЄС. Після Майдану підписання угоди з ЄС не стало, як гадалося, автоматичним. Українській дипломатії довелося відбити тиск Росії і нерозуміння Заходу, де під впливом Москви поширювалася думка, що не варто поспішати підписувати угоду. Навіть у день запланованого підписання 27 червня кілька країн продовжуваали сумніватись. Але Угоду було підписано, ратифіковано, зобов’язання по цьому договорузакладено в коаліційну угоду. Окрім цього, Порошенко досягнув широкої міжнародної підтримки України з боку найпотужніших держав світу, які запровадили жорсткі економічні санкції проти Росії.
  • Як врегульовують ситуацію на сході України?

В першу чергу, територію, яка контролюється бойовиками, скорочено приблизно вдвічі. Мільйони людей звільнено з-під влади терористів. Якби не пряме вторгнення регулярної російської армії, проблема Донбасу була б вирішена. Але навіть після цього, Президенту вдалося за рахунок міжнародного тиску зупинити подальше просування росіян вглиб української території. Зміцнюється обороноздатність країни, переозброююється армія, зводяться фортифікаційні споруди.

  Які сподівання і очікування від ноовбраної Верховної Ради, яка запрацює 27 листопада?

Саме Президент проявив політичну волю і розпустив стару Верховну Раду. Відбулися чесні, демократичні вибори, парламент оновлено більше ніж на половину.Перемогу отримали проєвропейські сили.  Вже команда Президента розробила стратегію реформ, яка й лягла в основу великої коаліційної угоди, стартовий проект якої запропонував “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”. Підписано закон про люстрацію, а Розпочалося масштабне очищення влади.

Відмовився від традиційної війни за владу. Заради єдності країни підтримав Арсенія Яценюка на посаду Прем’єр-Міністра. Ініціював створення коаліції із залученням всіх майданівських партій, які пройшли в Раду.

Яким чином Президент віддячує активістам Майдану 2013-го року?

– Залучає до роботи в Адміністрації Президента та міністерстві оборони представників громадськості. Вчорашні активісти Майдану посіли державні посади, допомагають боротися з корупцією і готують проведення реформ. Президент запросив до партійного списку журналістів та громадських активістів, які завдяки підтримці Президента отримали депутатські мандати і зможуть допомогти змінювати країну. Президент гарантує свободу слова. Відмовився від використання адміністративного тиску для забезпечення вигідної картинки в ЗМІ. Петро Порошенко з розумінням поставився до обурення людей, які висловлювали незадоволення розслідуванням розстрілів на Майдані, і не лише не втік з Інститутської, але й запросив всіх на розмову в Адміністрацію Президента, куди викликав і Генерального прокурора.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here