Головна Політакценти В Тернопільській ОДА починають писати «темники» для приватних телеканалів?

В Тернопільській ОДА починають писати «темники» для приватних телеканалів?

1272652407 (1)Мова йде про інформаційне забезпечення відзначення в області Дня українського козацтва, Дня утворення УПА та Покрови пресвятої Богородиці. Окрім того що показувати в цей день на обласній державній телерадіокомпанії, в документі мова йде про приватний телеканал ТВ4, який є під впливом Я.Джоджика. Також ТВ4, має проінформувати про те, як відзначало цей день і керівництво області, яке буде брати участь в заходах і це на рівні комунальної газети Свобода і «Хоптян ТВ». 
«Організувати трансляцію художніх та документальних фільмів на місцевих телеканалах про боротьбу Української Повстанської Армії та українського козацтва за утворення української держави.
Управління з суспільно-політичних питань та інформаційної діяльності обласної державної адміністрації, обласна державна телерадіокомпанія, ТV-4» – йдеться у документі під назвою «ЗАХОДИ з відзначення в області Дня українського козацтва, Дня утворення Української Повстанської Армії та Покрови Пресвятої Богородиці» затверджений Розпорядженням голови обласної державної адміністрації 27.09.2013 № 454-од.

Найцікавіше, що в цей самий документ каже: «Забезпечити висвітлення в місцевих засобах масової інформації проведення заходів та інформаційних матеріалів з нагоди відзначення Дня українського козацтва, Дня утворення Української Повстанської Армії та Покрови Пресвятої Богородиці.

Управління з суспільно-політичних питань та інформаційної діяльності обласної державної адміністрації, обласна державна телерадіокомпанія, ТV-4, редакція газети „Свобода”»

Нічого поганого ніби то немає, в тому що ТВ4 приєднається до проапганди УПА на Тернопільщині, однак якщо такі “вказівки” є і з інших питань “пропаганди” то чи не повертається тернопільська ОДА до часів Кучми, коли була запроваджена практика “темників” і в владних кабінетах вирішували, що і який телеканал має показувати, а інакше до нього застосовувались санкції?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here