Головна Політакценти В Тернополі розпочалася плутанина з “узгодженими” кандидатами

В Тернополі розпочалася плутанина з “узгодженими” кандидатами

images-Kajda-350x229У одній і тій же газеті спостерігачі ОПОРИ зафіксували повідомлення кандидата про те, що його підтримує Блок Петра Порошенка та спростування такої підтримки.

Переглядаючи сьогоднішні видання, довготермінові спостерігачі ОПОРИ натрапили на цікавий екземпляр. На титульній сторінці газети «Номер один» від 15.10.2014 року, знаходиться політична реклама кандидата у народні депутати, що балотується у місті Тернопіль (ОВК № 163):

images-Kajda2-350x234

«Єдиний узгоджений кандидат Олексій Кайда».

У нижньому колонтитулі зазначені ВО «Свобода» і «Блок Петра Порошенка».

В одному інформаційному блоці, поряд з цією політичною рекламою, знаходиться також і таке оголошення:

images-Kajda3-350x234

«Блок Петра Порошенка та Народний Фронт Арсенія Яценюка не підтримують кандидатуру Олексія Кайди! на виборах Верховної Ради України*

*згідно рішення з’їздів Блоку Петра Порошенка та Народного Фронту»

Прес-секретар ОПОРИ у Тернопільській області для роз’яснення звернувся за коментарем до кандидата в народні депутати Олексія Кайди:

«Ця інформація не є правдивою та проплачена з передвиборчого фонду кандидатів опонентів на окрузі. Я не робив заяв з приводу підтримки моєї кандидатури в народні депутати політичною партією «Народний Фронт». Що до так званого рішення з’їзду “Блоку Петра Порошенка” та “Народного Фронту” – не можу прокоментувати, тому що з’їзду як такого не було, та не має документів, котрі будуть підтверджувати цю інформацію»

Після розмови із кандидатом в нардепи, на сайті “Блоку Петра Порошенка” у розділі новини опубліковують матеріал:

«Блок Петра Порошенка» та ВО «Свобода» узгодили кандидатів у народні депутати в низці мажоритарних округів. В рамках об’єднання зусиль демократичних сил у парламентських виборах керівництво політичних сил ще на початку виборчої кампанії прийняло рішення не конкурувати один з одним в рамках виборчих округів.

Зокрема, «Блок Петра Порошенка» підтверджує свою підтримку кандидатам від ВО «Свобода» – Юрію Левченку (виборчий округ № 223), а також діючим народним депутатам Андрію Іллєнку (виборчий округ № 215), Олексію Кайді (виборчий округ № 163) та іншим.

Це рішення було прийняте та озвучене ще на початку кампанії на виборчому з’їзді «Блоку Петра Порошенка».

Також 13 вересня «Блок Петра Порошенка» узгодив кандидатів по 12 мажоритарних округах з «Народним Фронтом» задля недопущення проходження одіозних політиків – представників режиму Януковича по цих округах».

ОПОРА попереджає, що інформаційні повідомлення такого типу можуть вводити виборців в оману і, в певній мірі, впливають на їх вибір.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here