Головна Політакценти В соцмережах і на майданах активізувалися радикальні провокатори які допомагають владі

В соцмережах і на майданах активізувалися радикальні провокатори які допомагають владі

7bc42aab1cc1087d531b9f38c48dd2d0Люди не ведіться на провокації.

«Стараннями провокаторів, котрі здійснювали пацифістську пропаганду, демонстранти біля адміністрації Президента були демобілізовані, чим скористалися гопники з «Беркуту». Використовуючи світло-шумові гранати та газ, беркутівці витіснили протестувальників. Лідери т. зв. «опозиції» займають конформістську позицію і називають націоналістів провокаторами. Напівпритомних хлопців з розбитими головами заносять в машини пересічних людей, ті їх везуть в лікарні. Спереду йде обмін гранатами і фаєрами. Не зважаючи на тактичну поразку націонал-революціонери не втрачають бойовий дух» поширюють в соціальних мережах представники «Тризубу».

Станом на 17 годину «Беркут» за допомогою і таких от провокаторів, як повідомлють ЗМІ, людей Корчинського, радикально налаштованих молодиків, які поширюють в соцмережах подібні до цього заклики тим самим дозволяють розпалити ситуацію до того стану, що дозволить ввести владі надзвичайний стан.

В бійці з «Бекутом» постраждав народний депутат Олексій Кайда. Цю бійку, за повідомленнями очевидців організували також люди які закликають до захоплення влади насильницьким шляхом, і ЦЕ НЕ МАЄ ЖОДНОГО ВІДНОШЕННЯ ДО МІТИНГАРІВ БЕЗ ПРАПОРІВ І ПІД ПРАПОРАМИ ОПОЗИЦІЇ.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here