Головна Політакценти В кінці січня владі обіцяють всеукраїнський страйк

В кінці січня владі обіцяють всеукраїнський страйк

1552957_696992860332921_1725637520_n12 січня 2014 у Тернополі відбулося Віче гідності. На Театральний майдан вкотре вийшли тернополяни та гості міста, незгодні з антинародною політикою чинної влади та диктатурою режиму Януковича.

«Вчора під час Різдвяної просфори Глава Української Греко-Католицької Церкви Патріярх Святослав попросив передати українцям слова вітання від Папи Римського Франциска та запевнення в молитовній підтримці. Святіший Отець звернувся до українців як до свого улюбленого народу. Думаю, він назвав нас улюбленим народом не просто так, а, напевно, через те, що побачив нашу міцну віру, наше прагнення правди та справедливости», – наголосив, звертаючись до громадськості під час виступу, народний депутат України від ВО «Свобода» Олексій Кайда.

«Зараз дехто намагається посіяти розбрат серед учасників Майдану, внести розкол у лави опозиції, розповідаючи, мовляв, опозиція не має плану дій чи що серед опозиціонерів немає єдності… Останнє, що вигадали на Банковій та зараз активно пропагують через підконтрольні ЗМІ й так званих шептунів, – це теза про висування єдиного кандидата у першому турі на президентських виборах. Але ми прекрасно розуміємо, що до виборів ще більше року. І, відповідно, єдиний кандидат стане дуже доброю мішенню для цієї влади, щоби застосовувати брудні технології чи зняти його з перегонів. Окрім того, три опозиційних кандидати в першому турі – це три штаби, які працюватимуть проти чинного режиму, це втричі більший контроль за виборами, втричі більше агітпродукції, втричі більше спостерігачів, втричі більше членів комісій…

У другому турі ми, звісно, об’єднаємо свої зусилля на підтримку єдиного опозиційного кандидата. Хоча хто сказав, що Янукович повинен вийти в другий тур?! Зараз наше завдання – щоби туди вийшли два опозиційних лідери, аби обирати кращого з кращих, а не менше зло. Тому я закликаю вас відкидати будь-які зерна зневіри і гнати в шию тих провокаторів, які кажуть, що у нас немає плану. Наше першочергове завдання – загнати за край географії членів Партії регіонів, організовувати пікети під їхніми помешканнями, бойкот їхній продукції, а в кінці місяця – загальноукраїнський страйк!», – наголосив свободівець.

1 коментар

  1. Не предложив людям ничего конкретного, оранжевая псевдооппозиция начинает искать способы продления майдана и своей дешевой популярности. То блокирует суд, в результате которого спровоцировано избиение Луценко, то валит памятники. Эта неуправляемая сила не способна на созидание. Чтобы строить или преобразовывать экономику страны, нужна четкая программа и конкретные шаги и действия, как вот у коммунистов. А у так званых оппозиционеров все планы вертятся или возле майдана, или в угоду западным эмиссарам. Как и у власти, собственно говоря.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here