Головна Політакценти Віталій Цимбалюк розповів, що буде «не так» з Антикорупційним форумом

Віталій Цимбалюк розповів, що буде «не так» з Антикорупційним форумом

Про це голова громадської організації «Тернопіль Європейський» написав на своїй сторінці у Фейсбук.

«Невдовзі у Тернополі пройде «Антикорупційний форум», на якому виступить відомий реформатор сучасності Міхеіл Саакашвілі. Вже зараз чимало моїх знайомих цікавляться, чи я піду до «Березолю» на цю зустріч. 
Відповідаю всім і одразу: мене там не буде. І коротко поясню, чому. 
Глибоко поважаю Міхеіла Саакашвілі як проєвропейського політика і менеджера міжнародного рівня. Направду він намагається донести нинішній владі всіх рівнів дуже розумні і перспективні бачення майбутнього нашої держави. Його слухають, йому аплодують, з ним фотографуються. Але ніхто НЕ ЧУЄ його месиджів і тим більше не збирається їх втілювати в життя…
Прогнозую, що на цьому форумі будуть присутні багато наших політиканів. Багато з них вже порвали колишні партквитки і підготували заяви до вступу у нову популярну партію, яку створить Міхеіл. Не тому, що поділяють його бачення, а тому що вбачають у ньому лише прохідний квиток на теплі депутатські місця і високі посади. 
Я не хочу бачити цього фарсу. 
Напевне, значно цікавішим для мене був би формат зустрічі-діалогу реформатора такого рівня з активом нашої громадської організації. Тому що у цієї видатної людини ми могли би багато чого навчитися. Впевнений, що чимало порядних тернопільських активістів теж із задоволенням сіли би із Саакашвілі за круглий стіл. Замість просторої зали «Березолю», у якій тернопільські політикани відбиватимуть собі долоні у нещирих оплесках», – написав Віталій Цимбалюк.