Головна Політакценти Віталій Кличко висловив підтримку Харківщині та скликає засідання АМУ

Віталій Кличко висловив підтримку Харківщині та скликає засідання АМУ

Днями президент Володимир Зеленський в інтерв’ю The Washington заявив, що Росія може спробувати захопити деякі території України, зокрема Харків, під приводом «захисту російськомовного населення».

У час загрози повномасштабного вторгнення Росії вкрай важливі чітка координація дій та спільна робота місцевої та центральної влади. На цьому наголосили у партії «УДАР Віталія Кличка».

Так, лідер «УДАРу» Віталій Кличко ініціював зібрання засідання правління Асоціації міст України, на якому обговорять заходи з організації територіальної оборони кожної області, кожного міста та містечка. Це засідання відбудеться 28 січня в Києві.

На тлі обговорення останніми днями заяв щодо ймовірного захоплення російським агресором Харкова від імені АМУ хочу висловити місту Харкову та всій Харківщині підтримку і переконання, що ніякого захоплення не буде. Бо за Харковом – уся Україна! заявив Віталій Кличко.

Єдність, витримка і спокій, взаємодопомога та взаємопідтримка – головне в час таких складних випробувань для країни, переконані в партії.

Окрім Харківщини, прикордонними є Донеччина, Луганщина, Чернігівщина, Сумщина, Херсонщина та деякі інші регіони, що межують з Росією. Питання їхньої безпеки та обороноздатності – це питання безпеки й усіх інших регіонів України. Ми з честю подолаємо виклики! Усі разом! резюмували в «УДАРі Віталія Кличка».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here