Головна Політакценти Віктор Овчарук: «Популісти намагаються знівелювати досягнення Порошенка за останні 5 років»

Віктор Овчарук: «Популісти намагаються знівелювати досягнення Порошенка за останні 5 років»

Сьогодні ми маємо можливість проаналізувати досягнення та конкретні зміни, які відбулися в Україні за останні 5 років за президентства Петра Порошенка. У 2014-му році, коли країна була зруйнована, окупований Крим, тривала війна на Донбасі, опоненти очікували його поразки, але він зумів консолідувати українське суспільство, зберегти державність та об’єднати весь світ навколо України. Про це наголосив голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук під час «Форуму Єдності» на підтримку Петра Порошенка, який відбувся 24 лютого у Тернополі.

«Завдяки зусиллям Президента Петра Порошенка Україна отримала безвіз і перед мільйонами українців відчинилися двері в Європу. У підприємців з’явилося багато нових можливостей, серед яких вихід на європейські ринки. Окрім цього Гарант консолідував православне суспільство і Україна отримала очікуваний століттями Томос», – зазначив Віктор Овчарук.

Голова обласної ради наголосив, що завдяки сьогоднішньому Президенту Україна створила сильну і вмотивовану армію, яка захищає її незалежність і територіальну цілісність.

«Сьогодні популісти стараються закрити очі українцям на досягнення і конкретні зміни, які відбулися впродовж останніх п’яти років, коли робота Президента спрямована на реалізацію реформ. Зокрема, однією з найспішніших є реформа децентралізації, яка дала можливість громадам розпоряджатися власними коштами, визначати пріоритети та формувати свій напрямок розвитку», – підкреслив голова обласної ради.

Він наголосив, що завдяки реформі децентралізації збільшилося фінансування галузей охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення.

«Завдяки успішним реформам сьогодні говоримо про реальні зміни на які так довго чекали. Ще кілька років тому ми могли лише мріяти про операції на серці та з заміни суглобів, які проводяться у центральних районних лікарнях області. Відкрили сучасний лабораторний центр на базі університетської лікарні, центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, кардіохірургічний центр. Це реальні кроки та зміни про які ми повинні говорити, адже кожен з нас прагне кращого майбутнього для себе та своїх дітей! А це можливо лише за президентства Петра Порошенка!», – резюмував Віктор Овчарук.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here