Головна Політакценти Військовий комісар зловив невловимого Дулебу?

Військовий комісар зловив невловимого Дулебу?

DSCN3329Сьогодні 2 березня під час прес-конференції в.о військового комісара Тернопільськоі області Володимир Катинський прояснив ситуацію з мобілізацією депутатів в Тернопільській області.
Зокрема, слід відзначити, що з дев’яти народних обранців яким мали вручити повістки на сьогоднішній день вручили трьом, тому залишилося вручити шість повісток.
Володимир Катинський також уточнив:”Підлягає дев’ять, яким вручили повістки не придатні, один оформляє документи в Національну гвардію (Лукашук) залишилось ще шість”
Щодо Володимира Болєщука і оформлення документів в національну гвардію Володимир Катинський зауважив “Хай йде, ну що я можу сказати? Там інші критерії придатності, вони не користуються 402 наказом”. Щодо Олега Боберського, то крім того за словами Володимира Катинського “Він ще і додатково потрапляє, як заступник голови обласноі ради “під бронь””
Третім “щасливчиком” який отримав повістку є Ігор Дулеба.

2 КОМЕНТАРІ

  1. А тепер нехай озвучать причини, через які вони непридатні! Що з здоровям в них? Якщо слабі – то нашо нам слабі депутати? Вигнати, поставити нормальних!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here